Xiaomi True Wireless Earbuds Basic S Sağ kulaklıktan daha az ses gelmesi

kayacaN0

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GXT1659 + AMD Ryzen 5 5500u + 8GB Ram + 250GB SSD
Meslek
CNC Operatörü
Uzun süredir sağ kulaklıktan sol kulaklığa göre daha az ses geliyor. Kulaklığın markası Xiaomi True Wireless Earbuds Basic s yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Kulaklığı kutudan çıkarıp ikisni de telefondan kulaklıkları unutun. Sonrasında her iki Airdots'ın üzerinde bulunan tuşlara 5 saniye basılı tutun ve kulaklıkları kapatın. Daha sonra her iki kulaklıktaki tuşlara aynı anda 20 saniye boyunca basılı tutun. Üzerindeki ışıklar dönüşümlü olarak kırmızı ve beyaz renkte yanıp sönmeye başlayınca basmayı bırakın.

Kulaklığı kutudan çıkarıp ikisni de telefondan kulaklıkları unutun. Sonrasında her iki Airdots'ın üzerinde bulunan tuşlara 5 saniye basılı tutun ve kulaklıkları kapatın. Daha sonra her iki kulaklıktaki tuşlara aynı anda 20 saniye boyunca basılı tutun. Üzerindeki ışıklar dönüşümlü olarak kırmızı ve beyaz renkte yanıp sönmeye başlayınca basmayı bırakın.
denedim ama olmadı
denedim ama olmadı
Efenim sorun çözüldü. İçindeki ızgara gibi küçük bir şey var onu çıkartıp temizledim sonra geri taktım yani çok basit bir çözümü varmış.

Son düzenleme:
@KevinLevrone kulaklıkların içindeki küçük bir şey var (adı aklıma gelmedi) onları çıkardım sonrada sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı