Xiaomi Türkiye Garantili olduğu nasıl anlaşılır?

Combo092

Kilopat
Daha fazla  
Selam.
Arkadaşlar, Hepsiburada.com sitesinden 30 Haziran'da Xiaomi Redmi Note 10 Pro siparişi verdim. Ürün bugün elime geçti. Kutusunu acarken dikkatimi çeken bazı şeyler oldu. Ürünü sipariş ederken sitede Xiaomi Türkiye Garantili diye yazıyordu. Fakat ne kutunun üstünde bir barkod ne de kutunun içerisinde garanti ile alakalı bir broşür veya evrak yoktu. Satıcıya garanti olayını sorduğumda 2 yıllık Genpa garantisi mevcut cevabı aldım. Genpa'nın kendi sitesinden IMEI kontrol ettiğimde kayıtlı olmadığını öğrendim. Ürün eğer ki Türkiye Garantili ise kutunun herhangi bir yerinde Evofone çıkartması yapışık olması gerekmez mi? Kutudan garanti belgesi de çıkmadı. Genpa veya KVK teknik servis broşürü de yok. Şimdi bana gelen ürün nasıl oluyor da Türkiye Garantili oluyor? Üründe bir arıza oluşsa kime ulaşacağım?

Türkiye garantili ürünlerde evofone bandrolü ve garanti kağıtları oluyor diye biliyorum. Bence sizin aldığınız ürün ithalatçı garantili.

IMEI sorgulama kısmında sorun yok. Fakat teknik servis kısmında sorun yaşamaktayım. Ürünün teknik servis desteğini kim veriyor bunu nasıl bulabilirim?

Türkiye Garantili ürünlerde evofone bandrolü ve garanti kağıtları oluyor diye biliyorum. Bence sizin aldığınız ürün ithalatçı garantili.

Ürün buradakinin aynısı. Türkiye Garantili yazıyor. Benim de bildiğim kadar ile bandrol ve garanti belgesi olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı