Xiaomi Türkiye garantili ürün nasıl yollanabilir?

Antaeus

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese iyi forumlar. Yaklaşık 2 ya da 3 ay önce Hepsiburada'dan Xiaomi Türkiye Garantili bir ürün satın aldım ve şu anda ekranında LED yanıkları oluşmaya başladı. Kendim direkt olarak yetkili servise götürebilir miyim yoksa bunu Hepsiburada aracılığıyla mı yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt götürebilirsiniz, hatta götürmelisiniz. Zaten HB'ya gönderseniz onlar kendiniz teknik servise götürmeniz/göndermeniz gerekiyor diyecekler. Türkiye'de teknik servisi olmayan ürünler ise aldığınız ithalatçı firmaya gönderilir. İmkan varsa, teknik servis evinize yakınsa elden verin, çok daha hızlı çözüme ulaşır. Ben Samsun telefonumu elden vermiştim bir kez, 2-3 gün içinde tamir olmuştu. Sene 2018.

Ben Redmi Note 8 gonderdim garantiye 2 sefer.
Sadece telefon ve faturayi gondermen yeterli.
Telefonda hiçbir sifre falan olmasin geri gonderme ihtimalleri oluyor. Bir de hangi garanti servisiyse kayit aciyorsun netten bu kadar. Telefonu saglam bir sekilde gonder kucuk bir kutuya baloncuklu posete sar.

İthalatçı garantili değil Xiaomi Türkiye Garantili yaşadığım şehirde de zaten Xiaomi'nin teknin servisi var o yüzden elle götüreceğim sanırım fatura yeterlidir değil mi?

İthalatçı garantili değil Xiaomi Türkiye Garantili yaşadığım şehirde de zaten Xiaomi'nin teknin servisi var o yüzden elle götüreceğim sanırım fatura yeterlidir değil mi?

Aynen hocam faturayla beraber gotur orada kayitta acarlar hiç ugrasmamis olursun. Haberde verıyorlar cihaz halloldugunda.

Geri
Yukarı