Xiaomi Türkiye garantisi

Qrtizon

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 11.01.2020 tarihinde Hepsiburada'dan Xiaomi Note 8 black 64 GB ürünü satın aldım. Ürünün fişinde dahi Xiaomi Türkiye garantili yazıyor. Kutusunu açmadım henüz. Xiaomi'nin sitesinden sorguladığımda "tebrikler! Satın aldığınız telefonun resmi uluslararası sürüm olduğundan emin olabilirsiniz. "Diyor. Fakat Genpa'dan sorguladığımda cihaz "Genpa satışlı değildir" diyor. Ne yapmalıyım? Cihazın kutusunun arkasında garanti belgesi var, ithalatçı firmanın adı Dora iletişim ve ticaret a. Ş yazıyor. Garantisinin de 2 yıl olduğu söyleniyor. Bu ürün Türkiye garantili mi anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İthalatçı garantili bir ürün. İthalatçı garantili ürünler de global sürüm olabilir o yüzden sorgulama sonucun normal. Xiaomi TR garantili diye aldıysanız şikayet edebilirsiniz.

Faturada bile Türkiye garantili yazıyor ise doğru olabilir, kimse riske girip faturaya bunu yazmaz. Olası bir sorun durumun ne olursa olsun ürünü geri almak zorunda kalacağı için bile başı fena ağrıyacaktır.

En güzeli Twitter üzerinden detaylı kutunun fotoğraflarını at, durumu anlat. Belki kontrol edip bilgilendirme yapabilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı