Xiaomi TV Stick 4K görüntü vermiyor

OttoSlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Xiaomi TV Stick 4K bugün elime ulaştı. 0 ürün olarak aldım ama hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. HDMI uzatma kablosuyla ve normal olarak tüm HDMI girişlerinde denedim, görüntü alamadım. Görüntü alabilmem için kumanda üzerinden herhangi tuş kombinasyonu mu yapmam gerekiyor?

Kutusundan çıkan adaptör ve kablosu ile fişe taktım.

@DaTTeBayoTheFrog

Birkaç defa daha denedim görüntü gelecek gibi oluyor ama sinyal gidiyor.

Adaptör'ü kullanmadan kabloyu TV USB'sine takarak dener misiniz? Bende adaptörden bağladığımda görüntü gelmiyor ve TV USB'sine taktığımda görüntü geliyordu güç için.

Adaptör'ü kullanmadan kabloyu TV USB'sine takarak dener misiniz? Bende adaptörden bağladığımda görüntü gelmiyor ve TV USB'sine taktığımda görüntü geliyordu güç için.

Başka adaptör ve kablo ile deneyebilir misiniz? Adaptör veya kablo bozuktur belki.

2 çözümü'de deneyeceğim olmadı iade veya yenisini göndermelerini talep edeceğim.

2 çözümü'de deneyeceğim olmadı iade veya yenisini göndermelerini talep edeceğim.

@atar1993 adaptörü kullanmadan TV USB'sinden denedim yine görüntü alamadım.
@DaTTeBayoTheFrog farkı adaptör ve 0 kablo ile denedim yine görüntü alamadım
HDMI sanki görüntü vermeye çalışacak gibi oluyor sonra sinyali kesiliyor.

Son düzenleme:
@Atar1993 adaptörü kullanmadan TV USB'sinden denedim yine görüntü alamadım.

Arızalı cihaz gelmiş olabilir. Değişime göndermenizde fayda var. Bu arada uzatma kablodan bahsetmişsiniz. Direkt olarak bağlantı sağlanmıyor mu?

Arızalı cihaz gelmiş olabilir. Değişime göndermenizde fayda var. Bu arada uzatma kablodan bahsetmişsiniz. Direkt olarak bağlantı sağlanmıyor mu?

Bence de arızalı olduğunu düşünüyorum uzatma kablosuyla bağlıyorum çünkü HDMI'ye tam oturmuyor normal taktığım zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı