Xiaomi ultrawide monitör alınır mı?

isimsiz adaM354

Hectopat
Arkadaşlar iyi akşamlar, 8000 TL bütçem var ve ultrawide monitör almak istiyorum.

Ultrawide monitör alınır mı?

Bu model nasıldır?

Arkadaşlar iyi akşamlar, 8000 TL bütçem var ve ultrawide monitör almak istiyorum.

Ultrawide monitör alınır mı?

Bu model nasıldır?
Bu fiyata boyutu ve kalitesi iyi, 144 hz de. birkaç eksiği var: bit derinliği 8 bit (düşük fakat çoğu monitör bu şekilde) ayrıca 4 ms, yeterli fakat fps oyunu için önermem. Ben hikaye oyuncuyum diyorsan al alınır yani.

Bu fiyata boyutu ve kalitesi iyi, 144 Hz de. Birkaç eksiği var: Bit derinliği 8 bit (düşük fakat çoğu monitör bu şekilde) ayrıca 4 ms, yeterli fakat FPS oyunu için önermem. Ben hikaye oyuncuyum diyorsan al alınır yani.

Hocam ben çok beğendim fakat HDR yok demişler sizce başka monitörleremi baksam yoksa gereksiz bir özellikmi.

7 bin bütçem var 2K 144Hz kaliteli IPS monitör önerir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam ben çok beğendim fakat HDR yok demişler sizce başka monitörleremi baksam yoksa gereksiz bir özellikmi.

HDR'ın ekmeğini yemek için çok iyi panel lazım. Maksimum parlaklığı yüksek olmalı. HDR600/HDR1000 sertifikası falan lazım. Değilse pek bir numarası olmuyor. Çok önemli bir özellik değil sizin bütçenizde. Mesela bende "var" ama "yok". Gayet işlevsiz kalıyor bahsettiğim sebeplerden ötürü.

Kusura bakma yazamadım, HDR hakkında pek bir fikrim yok fakat olsa iyi olur, olmasada seni pişman edeceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı