Xiaomi, Uygun Fiyatlı 240 Hz ve 360 Hz Monitör Hazırlığında

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xiaomi, Uygun Fiyatlı 240 Hz ve 360 Hz Monitör Hazırlığında

Monitör pazarı için daha önce bazı uygun fiyatlı monitörler sunan Xiaomi, şimdi de 240 Hz’den 360 Hz’e kadar uygun fiyatlı monitör üretmeyi planlıyor. 360 Hz oyuncu monitörü için ilk adım ASUS’tan gelmişti ve ROG Swift PG259QN modeli eylül ayından itibaren satışa çıkmaya başlayacak. ASUS’un yanı sıra MSI, Acer ve Alienware gibi markaların da 360 Hz […]

Devamı: Xiaomi, Uygun Fiyatlı 240 Hz ve 360 Hz Monitör Hazırlığında
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

360Hz yavaş yavaş piyasaya yerleşiyor.

Ben hala 1366X768p 60Hz kullanıyorum. :D

146 dolar. Vay be, yurt dışındaki bir çocuğun harçlığından biriktirip alabileceği bir miktar. Şu anki çocuklar için üzülüyorum. En azıdan biz önceden harçlığımızı kenara atıp bir şeyler alabiliyorduk, şimdi kenara atılan harçlıklarla bile bir şey alınmıyor...

146 dolar. Vay be, yurt dışındaki bir çocuğun harçlığından biriktirip alabileceği bir miktar. Şu anki çocuklar için üzülüyorum. En azıdan biz önceden harçlığımızı kenara atıp bir şeyler alabiliyorduk, şimdi kenara atılan harçlıklarla bile bir şey alınmıyor...
Hiç gittin mi yurt dışına, gittiğin zaman batmaya başlıyor çünkü. Her şey çok ucuz 2 aylık pizzacı maaşı ile Audi alınıyor.

Hiç gittin mi yurt dışına, gittiğin zaman batmaya başlıyor çünkü. Her şey çok ucuz 2 aylık pizzacı maaşı ile Audi alınıyor.
Maalesef gidemedim ancak ailemin neredeyse tamamı orada yaşıyor. Aralarında oranın ortalamasına göre durumu iyi olan da var ortalamada olan da var. Hepsini göz önünde bulundurarak yorum yapabiliyorum.

Düşünsene anneannen babaannen sana 100 birim para veriyor ve gidip o paraya 240-360 HZ bir monitör alabiliyorsun. Gerçekten yaşayanları izlemeye gelmişiz ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı