Xiaomi ve Huawei alınır mı?

Huawei alınır mı bilmem ama Xiaomi alır rahat ederdim hocam çevremde kullananlar dolu ve memnunlar.

Neden böyle bir yargıya vardınız? 2 marka da çok kaliteli markalar. Kendimde Huawei kullanıyorum ve eski modeli olmasına rağmen gayet memnunum; bu şekilde bir yargı yanlış. Ama dediğim gibi Model'den modele değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi arayüzü sorunu POCO da biraz var Huawei alınır ama Android işletim sistemi yok sorun değilse alınır.

Arkadaş ne model alacak bilmiyoruz hocam, belki bütçesi düşük? Yani örneğin Huawei Mate 10 Lite arayüz sorunu yok. (yanlış anlamayın örnekleme yapıyorum gayet bilgili bir hocamsınız) Xiaomi içinde aynısı geçerli.

Neden böyle bir yargıya vardınız? 2 merka da çok kaliteli markalar. Kendimde Huawei kullanıyorum ve eski modeli olmasına rağmen gayet memnunum; bu şekilde bir yargı yanlış. Ama dediğim gibi Model'den modele değişir.
Hocam yanlış anladınız kullanmadığım ve çevremin kullanmadığı ürünü bilerek size öneremem ki Xiaomi çevrem kullandığı için önerdim.

Hocam yanlış anladınız kullanmadığım ve çevremin kullanmadığı ürünü bilerek size öneremem ki Xiaomi çevrem kullandığı için önerdim.

Anladım hocam o zaman rica etsem parantez içinde onu ekler misiniz? Öbür türlü dediğiniz gibi yanlış anlaşılıyor.

Geri
Yukarı