Xiaomi ve Huawei alınır mı?

Hocam biraz açalım da yanlış anlaşılmasın :D

Markaya kesinlikle bakılması gerekir ama aa Samsung hemen al gibi değil aa Samsung o zaman bu cihaza arayüzü şöyledir, servisi böyledir mantığı ile bakmalıyız.
Realme markasıda güncelleme konusunda sıkıntı yaratabiliyor mesela (Türkiye için)

Hocam aslında Realme Türkiye tarafına güncelleme vb konularda biraz daha önem verse çok daha iyi satış yapabilirdi bana göre.
Çünkü cihazları cidden rakiplerine göre daha iyi performanslı ve iyi oluyor (genel olarak)

Hocam aslında Realme Türkiye tarafına güncelleme vb konularda biraz daha önem verse çok daha iyi satış yapabilirdi bana göre.
Çünkü cihazları cidden rakiplerine göre daha iyi performanslı ve iyi oluyor (genel olarak)

Sadece güncelleme mi hocam :D

Xiaomi Türkiye'ye fabrika açıyor hatta bırakın Xiaomi'yi elephone gibi markalar bile açıyor ama Realme daha Mart'da çıkmış cihazı Türkiye'de satışa koyamıyor.

Realme 8'i öneremediğim için markaya kin tutmuş olabilirim (!)

Arkadaşlar peki başka öneriler var mı? 3500 bandında saydığım özelliklere sahip Android telefon öneriniz varsa söyleyin. En az 4-5 yıl kullanmayı planlıyorum.

Teşekkür öderim önerdiginiz konu için. 3500 bandında bir telefon kullanmak istiyorum. En az 4-5 yıllık bir ömrü olursa iyi olur 5000 miliamper batarya da benim için çok önemli. Kamera benim için çok büyük bir sorun değil orta seviye olsun yeter. Ekranı çok önemli. 6 GB RAM olursa iyi olur. Depolama açısından 16 GB olmasın yeter onun dışında sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı