Xiaomi ve Huawei alınır mı?

6 adet telefon atdım. Karar sizin, seçin birini.

Telefondan telefona değişir. Giriş seviyesi modelleri 2 sene kullanılabilir. Benim redmi 7 2 seneyi geçti hala şikayetçi değilim hiç kasma-donma yaşamadım.
Orta segment 3-4 sene falan gider.
Ama en üst modellerine değmez bence. O fiyata çıkılacaksa iPhone daha mantıklı geliyor.

Edit: 3500 lira demişsiniz onu şimdi gördüm. Orta segment oluyor. Poco (xiaomi oluyor) modellere bakabilirsiniz.

Telefondan telefona değişir. Giriş seviyesi modelleri 2 sene kullanılabilir. Benim Redmi 7 2 seneyi geçti hala şikayetçi değilim hiç kasma-donma yaşamadım.
Orta segment 3-4 sene falan gider.
Ama en üst modellerine değmez bence. O fiyata çıkılacaksa iPhone daha mantıklı geliyor.

Edit: 3500 lira demişsiniz onu şimdi gördüm. Orta segment oluyor. POCO (Xiaomi oluyor) modellere bakabilirsiniz.

Oyun oynamıyor ise POCO alınmaz kanaatindeyim ben.
Günlük kullanıcıyı üzme ihtimali fazla olan bir cihaz.

Neden? Hangi konuda üzer günlük kullanıcıyı?

Hocam PUBG, codm, Genshin Impact tarzı piyasanın en ağır oyunlarında yağ gibi akan telefon ana menüde, Google Chrome, YouTube, Netflix gibi uygulamalarda ciddi kasma sorunları yapabiliyor (X3 NFC de bu durum ne seviye bilmiyorum ama X3 Pro da bayağı sorunlu eğer böyle bir duruma denk gelirseniz. X3 Pro kasım Kasım kasıyordu ana menüde gözümün önünde.)

yazılımsal sorunlar, ağırlık, sosyal medya'da donma sorunları. bunlar sadece bazıları ve zaten telefonun asıl amacı oyun. bu konu tartışmaya kapalıdır.
İşlemcisi-gpu'su yi diye biliyorum sosyal medyada niye donuyor acaba. Duymamıştım. Yazılımsal olarak da işletim sistemi ve arayüzü zaten diğer xiaomi'ler ile aynı değil mi? Anlamadım sebebini. Ama öyle diyorsanız öyledir.

İşlemcisi-GPU'su yi diye biliyorum sosyal medyada niye donuyor acaba. Duymamıştım. Yazılımsal olarak da işletim sistemi ve arayüzü zaten diğer Xiaomi'ler ile aynı değil mi? Anlamadım sebebini. Ama öyle diyorsanız öyledir.

Hocam Xiaomi cihazların hepsinin ortak bir sorunu var = y-a-Z-ı-l-ı-m
Cihazlar içindeki GPU, CPU ve RAM'in tam performansını veremiyor MIUI yüzünden.

Yeni konular

Geri
Yukarı