Xiaomi Wi-Fi Pro kurulum hatası

osmankrcr72

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Xiaomi Wi-Fi Pro'yu geçen sene almıştım. Mi Home uygulamasından kurulum yaparken hata veriyordu ama yine de yeni bir ağ oluşturuyordu ve ağa bağlanıp kullanabiliyorduk. Az önce prizden çıkardım ve başka yere taktım. Yine aynı şekilde kurulum hatası veriyor ama yeni bir ağ oluşturmuyor. Kurarken 3 bölüm var. 2 tanesi tik oluyor sonuncusu hata veriyor. Cevaplarınız için teşekkürler.

Kurulum yaparken önce modeme yakın bir yerde kurulum yapın, tecrübeyle sabit. Kurulum tamamlandığında başka yere takabilirsiniz.
Bir de kurulum yapmadan önce prize takın, reset tuşuna 5 saniye basılı tutun. Yeniden turuncu yanmaya başlayınca uygulamadan tarama yapın.

Kurulum yaparken önce modeme yakın bir yerde kurulum yapın, tecrübeyle sabit. Kurulum tamamlandığında başka yere takabilirsiniz.
Bir de kurulum yapmadan önce prize takın, reset tuşuna 5 saniye basılı tutun. Yeniden turuncu yanmaya başlayınca uygulamadan tarama yapın.
Modeme yakın yerde denedim. Bir kaç kere de reset attım ama olmuyor.

Hocam ben o sorunu yaşadığımda sürekli deneyerek çözmüştüm. Uygulamadan cihazı silip tekrardan kurulum yapıyorsunuz değil mi?
Evet hocam. 4-5 kere cihazı kaldırıp reset atıp denedim.
Cihaz ağa bağlanıyor kısmında sorun çıkıyor sizde de o kısımda mı sorun çıkıyordu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı