Xiaomi X3 Pro için şarj aleti önerisi

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba,

Xiaomi X3 Pro aldım fakat yanında çakma şarj adaptörü göndermişler. "seri şarj ediliyor" yazmıyor, "hızlı şarj" yazıyor.

33W Xiaomi şarj aleti ile 33W civarında Spigen gibi markalar aynı hızda şarj eder mi?

150₺ vereceksem 10.000 mAh 18W özellikli powerbank almak mı mantıklı? Ne mantıklı uygun fiyata powerbank ya da şarj aleti önerir misiniz bana?

Xiaomi POCO X3 Pro 8/ 256 GB, MIUI 12.5.7, Android 11.

Nasıl öyle bir şey yaparlar hocam? Hakkınızı arayın bence. Nereden aldınız?

Spigen iyi bir marka, orijinal adaptörle benzer hızlarda şarj eder.
Powerbank'i sürekli kullanmak mantıklı değil. Normal bir adaptörünüz olmalı, lazım olunca powerbank kullanmalısınız.

Spigen için link arıyorum. Elinizdeki kablo Type-A to Type-C mi Type-C to Type-C mi?

Sorun çıkmaz. %70 80 üzerinde seri şarj eder yazar. 33W kullanmanız daha iyi olur.
Ayrıca o şarj aleti o telefon için en ideal şarj aleti.
Nasıl öyle bir şey yaparlar hocam? Hakkınızı arayın bence. Nereden aldınız?

Spigen iyi bir marka, orijinal adaptörle benzer hızlarda şarj eder.
Powerbank'i sürekli kullanmak mantıklı değil. Normal bir adaptörünüz olmalı, lazım olunca powerbank kullanmalısınız.

Spigen için link arıyorum. Elinizdeki kablo Type-A to Type-C mi Type-C to Type-C mi?

Şarj aletine 150₺ vermek de koyuyor ya 🙂

2. el aldım o yüzden çakma yollamış olabilirler.

Huawei Supercharge var, 48W sanırım. Xiaomi telefonu çakma şarj aletiyle aynı sürede dolduruyor.

Şarj aletine 150₺ vermek de koyuyor ya 🙂

2. el aldım o yüzden çakma yollamış olabilirler.

Huawei supercharge var, 48W sanırım. Xiaomi telefonu çakma şarj aletiyle aynı sürede dolduruyor.

Xiaomi çakma olur mu bilmiyorum ama direk kutunun içinden çıkıyor onu söyleyeyim. POCO X3 GT var bende 33W değil 67W şarj aleti var.

Xiaomi çakma olur mu bilmiyorum ama direk kutunun içinden çıkıyor onu söyleyeyim. POCO X3 GT var bende 33W değil 67W şarj aleti var.

Bunu aldım, sabah 150₺' ydı.

Orijinal gibi duruyor. Şarj ucunun iç tarafı kırmızı değil mi? Vallaha keşke X3 GT alaydın. Gerçi kaçak bile alsan şarj aleti içinden çıkıyor. Telefonu kimden aldıysan kazıklamıl şarj aletini vermeyerek.

Orijinal gibi duruyor. Şarj ucunun iç tarafı kırmızı değil mi? Vallaha keşke X3 GT alaydın. Gerçi kaçak bile alsan şarj aleti içinden çıkıyor. Telefonu kimden aldıysan kazıklamıl şarj aletini vermeyerek.
Piyasanın çok altında aldım ben şarj aleti bile beklemiyordum.

Şarj aleti %80' den sonra mı turbo diye yazıyor?

Screenshot_2022-01-19-21-31-55-890_lockscreen.jpg

Geri
Yukarı