Xiaomi yetkili servis rezilliği

ahududu bey

Hectopat
Xiaomi yetkili servisine telefonumu göndereli 2 haftaya yaklaştı. Telefon ilk ellerine ulaştığı zaman arayıp sorun ne diye sordular onun dışında hiçbir şey yok. Beni aradıkları numarayı arıyorum 30 40 dk bekliyorum en sonunda kendi kendine kapanıyor telefon. Hiçbir şekilde açılmıyor telefonlarınız. İletişim kuramıyorsunuz.

Xiaomi yetkili servisine telefonumu göndereli 2 haftaya yaklaştı. Telefon ilk ellerine ulaştığı zaman arayıp sorun ne diye sordular onun dışında hiçbir şey yok. Beni aradıkları numarayı arıyorum 30 40 dk bekliyorum en sonunda kendi kendine kapanıyor telefon. Hiçbir şekilde açılmıyor telefonlarınız. İletişim kuramıyorsunuz.

20 gün süreleri var 20 günü aşarsa THH başvurun.

Milyon tane kullanıcısı var, çoğunun da sabırsız ve yetkili servisi "ne oldu bizim alet hacı" diye günlük boğan tipler olduğunu düşünürsek anlayışla karşılayabilirim. Garanti belgesinde kaç iş günü olduğunu yazar genellikle 20 veya 30 iş günüdür. Eğer bu süreyi aşar ve haber verilmezse şikayette bulunabilirsin.

Çin markası almanın sonucu. Az düşük özellik görünen Samsung yine Xiaomi ezer. Bundan sonra Xiaomi almamak dışında başka yapabileceğin bir şey yok.

Ben aldım Note 10s 1 ay kullandım birçok sorun ortaya çıktı en basitinden bir süre sonra uygulamalara giriş yapamıyordum atıyordu beni sürekli bende iade ettim bir daha da almam Xiaomi. Bu sorun internette araştırdığıma göre birçok kişi de olan bir sorunmuş kronik arızalı kısacası.

Milyon tane kullanıcısı var, çoğunun da sabırsız ve yetkili servisi "ne oldu bizim alet hacı" diye boğan tipler olduğunu düşünürsek anlayışla karşılayabilirim. Garanti belgesinde kaç iş günü olduğunu yazar genellikle 20 veya 30 iş günüdür. Eğer bu süreyi aşar ve haber verilmezse şikayette bulunabilirsin.

Katılıyorum yoksa Xiaomi hem dünya hem Türkiye olarak en iyi cihaz üreten ve servisi ise o kadar iyi olan canavar gibi bir marka maşallah.

Katılıyorum yoksa Xiaomi hem dünya hem Türkiye olarak en iyi cihaz üreten ve servisi ise o kadar iyi olan canavar gibi bir marka maşallah.

Yetkili servisi ne tiplerin aradığını hayal bile edemezsin, artık bıkmışlardır. Telefonu hiç şarj etmeyip "gardaş bu açılmıyor siz bozuk alet mi satıyonuz?" diyen tipler mi ararsın, telefonun önündeki jelatini çıkarırsam garantisi bozulur mu diyenler mi. En temizi kağıt üzerinde yazan süre geçene kadar sabretmek.

Geri
Yukarı