Xiaomi'yi seviyor musunuz?

Xiamoi seven var mı gerçekten? Alınabilir ama ben sevmiyorum. Nedenleri ise şöyle:

1: Telefon sürekli yeni modeli çıkıyor. 2500'e aldığınız cihazı 1 yıl 2 yıl sonra 700 TL 500 TL gibi fiyatlara satiyorsunuz.
2: Telefon belli yerden sonra takılma donma ve ısınma sorunu yaşıyor. Özellikle 9 serisinde bunu çok gördüm, duydum.
3: Mi Band ürünleri pek kaliteli bulmuyorum. Amcamda vardı, güneşte kalınca plastiği eriyor, zarar görüyor Çin malı.

Yanlış hatırlamıyorsam İstanbul Avcilar'da bir fabrika açılmıştı. Belki açılmamış da olabilir, hatırlamıyorum, dediğim gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

1-) Xiamoi değil Xiaomi.
2-) bence gayet güzel telefonları var. Sadece ısınıyorlar. Ama yani pahalı olsa almam. Ucuz olması efsane bir şey.

Ucuz olmasa yüzüne bakılmaz diyenler gerçekten komik. İyi o zaman fiyat/performans önemsiz, çıkarıp 25k para verin bana Gtx 1660 yerine Rtx 3080 kullanayım?

Xiaomi aynı fiyattaki rakiplerinden kesinlikle daha iyi diyorum.

Ucuz fiyata performansı güzel cihazlar yapıyorlar. TR'de o fiyata çakmasını bulamayacağınız ürünleri adamlar kendi markaları olarak yapıyorlar bence güzel bir marka. Her ürünü alınmalı mı tartışılır lakin ucuz olan bazı ürünleri cidden çok iyi performans veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı