Xiberia K3 Titreşimli Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Merhaba Technopat ailesi!
Aliexpress'ten almış olduğum Xiberia markasının K3 modelli titreşimli kulaklığı beni fazlasıyla etkilemeyi başardı. Sizlerin de böyle bir efsaneden haberdar olması ve faydalanması için incelememi aktarmak istedim.

Öncelikle ürün linkimiz: XIBERIA K3 (Xiberia markasının resmi Aliexpress mağazasıdır.)

Genel özellikler:
- USB giriş.
- 7.1 Sanal Surround.
- Titreşim.
- LED aydınlatma.
- Örgülü kablo.

Ürünümüz havalı poşet içerisinde bez torba ile geldi.(Ekstra ücret ile orijinal kutusu ile alabiliyorsunuz.)
zj4kd6.jpg

Tasarım göreceli bir kavram. Ben çok beğenerek aldım. LED aydınlatma mevcut. Kesinlikle çok havalı.
GmzAL6.jpg

Kafa bandımızda mat renkte marka yazmakta. Güzel bir detay, beğendim.
y64aby.jpg

LED ışıklandırma bu şekilde görünüyor.
6anVo7.jpg

Karanlık ortamda LED görüntümüz bu şekilde.
WqYvN2.jpg

Ürünümüzün bir yazılımı var. Buradan ulaşabilirsiniz. Kulaklık titreşime sahip. Ses kalitesi beni gerçekten şaşırttı. Kesinlikle Fiyat/Performans canavarı olduğunu düşünüyorum. Sizlere ses kalitesini aktarmak isterdim ancak ne kadar uğraşsam da birebir aktaramadım. O yüzden paylaşamıyorum. Ancak mikrofon testimiz mevcut.

Mikrofon ses kayıt testini dinlemek için tıklayabilirsiniz.
Evet gördüğünüz gibi mikrofon çok net ve temiz bir kayıt almakta.

Ürünün beğenmediğim herhangi bir özelliği gerçekten yok. Ses kalitesini bu kadar beklemiyordum. Kesinlikle çok iyi, mikrofon da keza gayet temiz ses alıyor.

Aklıma gelen bir şeyler olursa eklerim, sizin de sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplarım.
Herkese iyi Sosyaller dilerim :)

İnsanı rahatsız etmez mi ya. :D Gıdıklar bence
Gıdıkladığı doğru. 🤣 Yok yok hiçbir rahatsızlığı yok. İstersen kapatılıyo zaten.
Daha gelmemiş stok. Ben de şu an GXT 340 kullanıyorum ama pek rahat değil :D Oval bir kulaklık almak istiyorum. Yoksa mikrofon, ses kalitesinden memnunum kulaklığın.
Mesaj atıp sorabilirsiniz ne zaman gelicek diye. Aliexpress’teki üretici firmanın ta kendisi.
Evet, zamanında böyle bir konu açtığımı hatırladım ve geri dönüp uzun kullanımım sonucunda eklemek istediklerimi belirteyim dedim.
Kulaklığım hala canavar gibi. En ufak bir deforme, pürüz, nokta dahi yok.
Şöyle uzun uzadıya kullandığımda neyini beğenmedim diye sorarsanız eğer; hâla yok :)
Bundan çok daha mükemmel ürünler vardır ancak ben bu yorumu fiyat/performans açısından yapıyorum. Oyunlarda çok güzel ses kasıyorum, bana kâfi.
Herkese iyi sosyaller!
Ürün hâla canavar gibi. Tekrar bu markayı tercih etmekten hiç çekinmem.

Son düzenleme:
Gıdıkladığı doğru. 🤣 Yok yok hiçbir rahatsızlığı yok. İstersen kapatılıyo zaten.

Mesaj atıp sorabilirsiniz ne zaman gelicek diye. Aliexpress’teki üretici firmanın ta kendisi.
Evet, zamanında böyle bir konu açtığımı hatırladım ve geri dönüp uzun kullanımım sonucunda eklemek istediklerimi belirteyim dedim.
Kulaklığım hala canavar gibi. En ufak bir deforme, pürüz, nokta dahi yok.
Şöyle uzun uzadıya kullandığımda neyini beğenmedim diye sorarsanız eğer; hâla yok :)
Bundan çok daha mükemmel ürünler vardır ancak ben bu yorumu fiyat/performans açısından yapıyorum. Oyunlarda çok güzel ses kasıyorum, bana kâfi.
Herkese iyi sosyaller!
Ürün hâla canavar gibi. Tekrar bu markayı tercih etmekten hiç çekinmem.
Şuan Maks 600TL bandında titreşimli kulaklık önerecek olsan ne önerirsin?

Geri
Yukarı