Xigmatek Cyclops Mid Tower kasaya uyumlu sıvı soğutmalar nelerdir?

Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Xigmatek Cyclops Mid Tower kasaya sahibim ve sıvı soğutma takmak istiyorum fakat 280Mm'lik radyatör kasama uygun mu değil mi anlayamadım. Kasamın inceleme görselini sizlere fotoğrafta yükledim, bana yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• cyclops.png
    cyclops.png
    211,5 KB · Görüntüleme: 54
Arka egzoz fanın oraya 120, üst kısma 240 ve ön kısma 360mm sıvı soğutucu takabiliyorsunuz. 280mm radyatör desteği gördüğüm üzere yok.
fakat 7 numaralı şemaya baktıgımda 2x140 fan desteği var denmiş, bu da 280mmlik bir sıvı soğutucu takabileceğimin gostergesi değil midir ?
Görünüşe göre 280MM radyatör desteği yok. Muhtemelen 140MM fan desteği de yok.
7. şemada 2x140 fan desteğinin olduğunu söylüyor üst taraf için, kafamı karıştıran durum da bu işte..

Üst tarafa 240mm sıvı soğutucu takmak için bellek mödülleri 32mm altında yükseliğe sahip olmalı.
Soğutucu bloğu (radyatör) olmadan 2 adet 12cm veya 14cm fan takabilirsiniz.

Arkadaşlar selam, Xigmatek Cyclops Mid Tower kasaya sahibim ve sıvı soğutma takmak istiyorum fakat 280Mm'lik radyatör kasama uygun mu değil mi anlayamadım. Kasamın inceleme görselini sizlere fotoğrafta yükledim, bana yardımcı olur musunuz?
Bende de xigmatek cyclops kasa var. Xigmatek aurora 240mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Üst kısma monte edebildiniz mi, sığdı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı