Xigmatek İstanbul kasa nasıldır?

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Bu kasa arkadaşımda var. Çok merak ettim. Hava akışı nasıldır? Güç kaynağı iyi midir? Yani kısacası kasa hakkında bilgi edinmek istiyorum.

Not : Almayacağım. Merak ettiğim için soruyorum. :D

Bu kasa arkadaşımda var. Çok merak ettim. Hava akışı nasıldır? Güç kaynağı iyi midir? Yani kısacası kasa hakkında bilgi edinmek istiyorum.

Not : Almayacağım. Merak ettiğim için soruyorum. :D

Önü biraz kapalı olduğu için hava akışı kötü olmasa da çok iyi değil. PSU modeli de ortalama düzeyde. Bir Corsair, FSP kadar iyi olmasa da Power Boost gibi kalitesiz markalar ile aynı kefeye konulamaz 😀

Güzel kasaya benziyor bütcen yetiyorsa al derim.
artıları +
- 650 w psu ile gelmesi
- 4 adet rgb fan olması
- ekran kartını dikey koyabilmene sağlayan yuva olması ( kasanda daha güzel gösterir. )
- psu saklama yuvası olması
eksileri -
sadece pahalı

Güzel kasaya benziyor bütcen yetiyorsa al derim.
artıları +
- 650 w psu ile gelmesi
- 4 adet rgb fan olması
- ekran kartını dikey koyabilmene sağlayan yuva olması ( kasanda daha güzel gösterir. )
- psu saklama yuvası olması
eksileri -
sadece pahalı
İşte buna sinirleniyorum. Oraya o kadar not yazıyorum. Gelip "bütçen yetiyorsa al" yazıyorsunuz. Keşke sadece başlık yerine açıklamayı da okusanız ne güzel olur.

@KırAtlıLiberal bela mısın arkadaşım sen?

Son düzenleme:
İşte buna sinirleniyorum. Oraya o kadar not yazıyorum. Gelip "bütçen yetiyorsa al" yazıyorsunuz. Keşke sadece başlık yerine açıklamayı da okusanız ne güzel olur.

@KırAtlıLiberal bela mısın arkadaşım sen?

Hocam biraz sakin ol, rahat ol. Olabilir böyle şeyler.

Hocam biraz sakin ol, rahat ol. Olabilir böyle şeyler.
Hayır sorun o değil hocam siz anlamadınız. Bu arkadaşın bir mesajına "Hahaha" emojisi koydum diye attığım mesajlara gereksiz ve boş yere emoji koyup duruyor. Yaşından belli zaten arkadaşın. Benim yaşıtım ama ben onun gibi saçma sapan hareketler yapmıyorum.

Zaten öneri yapan arkadaşa değil açtığım konuya boş yere emoji atan arkadaştan bahsediyorum. Sonradan yazdığım için mesajım birleşmiş.

Hayır sorun o değil hocam siz anlamadınız. Bu arkadaşın bir mesajına "hahaha" emojisi koydum diye attığım mesajlara gereksiz ve boş yere emoji koyup duruyor. Yasin'dan belli zaten arkadaşın. Benim yaşıtım ama ben onun gibi saçma sapan hareketler yapmıyorum.

Zaten öneri yapan arkadaşa değil açtığım konuya boş yere emoji atan arkadaştan bahsediyorum. Sonradan yazdığım için mesajım birleşmiş.

Anladım hocam. Sonuçta hepimiz arkadaşız. Biz niye buradayız. Öğrenmek için. Atalarımız "bin bilsen de, bir bilene sor" demişler. Ben barışacağınıza inanıyorum.

Hayır sorun o değil hocam siz anlamadınız. Bu arkadaşın bir mesajına "Hahaha" emojisi koydum diye attığım mesajlara gereksiz ve boş yere emoji koyup duruyor. Yaşından belli zaten arkadaşın. Benim yaşıtım ama ben onun gibi saçma sapan hareketler yapmıyorum.
"Hahaha" emojisini koymadın inanılmaz koydun ilk başta koyacak bir şey olmadığı halde. Saçma sapan hareketleri ilk sen yapmasaydın bende yapma gereğinde bulunmazdım. "Mesajlarına'da" koymadım o konudan sonra bir tek bu konuya koydum.
Ekran Alıntısı.PNG

Anladım hocam. Sonuçta hepimiz arkadaşız. Biz niye buradayız. Öğrenmek için. Atalarımız "bin bilsen de, bir bilene sor" demişler. Ben barışacağınıza inanıyorum.
Basit bir saçma konudan ibaret, bende kendim hata buluyorum uzatmakla.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    13,7 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı