Xigmatek soğutmada Aura Sync var mı?

sebastian159

Centipat

Almayı düşünüyorum bu ürünlerin Aura Sync desteği var mı?

3 lü fan paketinde kontrol aparatı var ve fanların hepsi argb soğutucunun üstündekiler de öyle . Bütün fanları kontrolcüye bağlayıp kontrolcünün de bağlantısı anakartının üzerindeki argb yani 3 pinli girişe takarsan asus aura sync ile kontrol edebilirsin diye düşünüyorum. Benzer bir argb sistemi ben de topluyorum çalışır durumda olmadığı için emin değilim.

Almayı düşünüyorum bu ürünlerin Aura Sync desteği var mı?
İkisinde de var rfahatlıkla kullanabilirsiniz.

3 lü paketteki fanlar da at120 olmasına rağmen sadece kendi fan kontrolcüsü ile 2 kademe yani ya 600 ya 1500 rpm çalışıyor(6 pinli şahsına münhasır tek bir bağlantı var). sSoğutucudaki fanlar da at120 olmasına rağmen hem pwm hem 3 pin 5v ARGB destekliyor keşke 3lü pakettekilerde bu şekilde olsa idi
bu at120 fanların rgb modları mükemmel parlaklık ve renk harika ama fanlar sessiz olmasına rağmen air flow tarzında yani önünde engel varsa performans zayıf kalıyor. Keşke heatsink te olmasalar yani windpower pro nun soğutma performansı konusunda şüphe uyandırıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı