Xigmatek Talon Black Edition Nasıl Bir Kasadır?

Merhaba vatandan bende bilgisayar aldım parçaların bir kısmı mağazada yoktu, olmadığı içinde başka mağazalardan tedarik ediliyordu ben seçimimi CM 912 HAF tan yana yapmıştım ancak bugün parçalardan CM 280L geldi açtık inceledik 912 Haf içine hiç bir suretle sığmadı sitedeki modifikasyonu yapmadan kesim işlemini olacağı yok ve ayrıca radyatör kasanın üstünde takılı olacak çalışan arkadaş Xigmatek Talon serisini önerdi ben ise PSU dan dolayı teredüt ettim içini açtı bana gösterdi içinde Stealth serisi Vector 750 W psu olduğunu hatta CM GX 750 W Psu ile kafa kafaya giden bir psu olduğunu dile getirdi tabi kötü model xigmatek psu ların patladığına dair şikayetler olduğunu okudum yabancı forumlarda ancak Vector Stealth ler için böyle değil sanırsam size çektiğim resimleri gösterdim aşşağada inceleyin Kasanın Görüntüsüne aldanmayın Ön Paneldeki Kauçuğu çıkarınca Önde 20 CM lik fanı var görünce şaşıracaksınız :) Son Resimde CM 912 HAF ADVANCE var bu kasanın yanında oyuncak gibi duruyor malzeme kalitesi olarak güzel ama içindeki Fanların kalitesi nasıldır bilemem bir Cooler Master eder mi orası tartışılır şuan bu kasayı seçersem 10 tl farkı var sadece yani daha ucuz :) Elimde CM nepton 280l patladı gibi bana 600 TL yi geçmeyecek PSU + Kasa önerirmisiniz

AE8Q9p.jpg
Pp2vl7.jpg
4DWYaJ.jpg
pjMvGJ.jpg
8kWmdA.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı