Xıgmatek Talon vs Cooler Master Mastercase Pro 5

asdasdasgfhfh

Hectopat
Daha fazla  
Kasa almayı düşünüyorum. Sizce
XIGMATEK TALON BLACK EDITION VECTOR 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
mı yoksa
COOLER MASTER MASTERCASE PRO 5 SUPER MidT ATX MODÜLER SİYAH KASA

mı ? Colormaster 6 fan yuvası var güç kaynağı yok xıgmatek 8 fan yuvası var ve 750 watt güç kaynağı var ama benim içim önemli olan oyunlar için iyi bir soğutma sağlayacak bir kasa yani sizce hangisi?

Hocam o kadar para vereceksen zaten hiçbir kasada sorun yaşamazsın soğutma konusunda.
Ha gel gelelim, bence biraz daha orta karar bir kasa alıp sıvı soğutma tercih edebilirsin.

Hocam o kadar para vereceksen zaten hiçbir kasada sorun yaşamazsın soğutma konusunda.
Ha gel gelelim, bence biraz daha orta karar bir kasa alıp sıvı soğutma tercih edebilirsin.
Kardeşim fiyat önemli değil ben 600-900 tl arası kasa arıyorum sıvı soğutma takıcam pc ye o yüzden sizden bir kasa önermenizi yada attığım kasalardan hangisi daha iyi diye sordum

Bütçen ne kadar bir boş kasaya 500 lira verecek isen Corsair C70 öneririm Eğer 500tl'ye hem güç kaynağı hem kasa alacağım diyorsanız CORSAIR CC-9011014-WW 300R Carbide Serisi USB3.0 Kasa - inventus bu ile High Power HPG-750BR-H12S (), 750W, 80+ Bronze, 12 cm Fan Güç Kaynağı Güç Kaynağı Ünitesi alın geçin.
Kardeşim bütcem 600-900 tl arası kasa için sen bana beğendiğin güzel bulduğun oyun bilgisayarları için soğutması iyi olan bir kasa önerir misin yada attığım 2 kasadan hangisini önerirsin

Kardeşim fiyat önemli değil ben 600-900 tl arası kasa arıyorum sıvı soğutma takıcam pc ye o yüzden sizden bir kasa önermenizi yada attığım kasalardan hangisi daha iyi diye sordum

Kardeşim bütcem 600-900 tl arası kasa için sen bana beğendiğin güzel bulduğun oyun bilgisayarları için soğutması iyi olan bir kasa önerir misin yada attığım 2 kasadan hangisini önerirsin
O ikisi de önermiyorum sadece kasa için 600-900 ise CORSAIR CC-9011059-WW Graphite 780T Arctic White USB3.0 FULL-TOWER Pencereli Güç kaynaksız Beyaz Kasa - inventus ötesi yok :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı