XIGMATEK Vanguard Plus 600W kasa alınır mı?

özgür2

Kilopat
XIGMATEK Vanguard Plus 600W 80 Plus Aktif PFC PSU 2x USB 3.0 2x 15 LED Fanlı Kasa
Bu kasa alınır mı?
Kimsenin fikri yok mu?
Zalman İ3 SERİSİ Mesh Panel 4 adet 12cm Beyaz Led Fanlı USB 3,0 Kasa
Bir de bu kasayı buldum bu nasıldır, hangisini tercih edilmeli?

Son düzenleme:
Xigmatek'in kasaları alınabilir, ancak iş PSU konusuna gelince önermiyorum. Sebebi ise Rampage gibi firmalar ile benzer PSU'larının olması, yani uygun fiyatlı modelleri C4 PSU'lar ile aynı. O yüzden bütçe belirtirseniz kasa+PSU önerisi yapabiliriz.

Gayet güzeldir. Zalman i3 Edge Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 340 TL için, hem marka hem de kalite ve yanında gelen fanlar fiyatına göre muazzam. Geriye kalan para ile, High Power HPE-600BR-A12S 600 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu PSU'yu almanızı öneririm.
Tamam teşekkür ederim.
Tamam teşekkür ederim.
[/QU
Zalman İ3 SERİSİ Mesh Panel 4 adet 12cm Beyaz Led Fanlı USB 3,0 Kasa Zalman İ3 SERİSİ Mesh Panel 4 adet 12cm Beyaz Led Fanlı USB 3,0 Kasa: Amazon.com.tr
Bu kasayı sipariş veriyorum.
Gayet güzeldir. Zalman i3 Edge Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 340 TL için, hem marka hem de kalite ve yanında gelen fanlar fiyatına göre muazzam. Geriye kalan para ile, High Power HPE-600BR-A12S 600 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu PSU'yu almanızı öneririm.
@Motionless IN White
Uygun mudur?

Son düzenleme:
Teknobiyotik`te Cylon Pro 600W 80+ var. İçindeki PSU Cylon 600W ve RX5600XT`ye kadar olan sistemler için tercih edilebilir. Yalnız ufak bir mantık hatası var, güç kaynağının yan tarafı ışıklı iken kasanın güç kaynağı bölmesinde bu ışığın görülebileceği boşluk yok.

Teknobiyotik`te Cylon Pro 600W 80+ var. İçindeki PSU Cylon 600W ve RX5600XT`ye kadar olan sistemler için tercih edilebilir. Yalnız ufak bir mantık hatası var, güç kaynağının yan tarafı ışıklı iken kasanın güç kaynağı bölmesinde bu ışığın görülebileceği boşluk yok.
Teşekkürler zalman kasanın siparişini verdim.

Geri
Yukarı