Xigmatek vs Thermaltake Güç kaynağı

Pentium G4560

Kilopat
Merhaba. Öncelikle bu iki marka hakkında hangisinin iyi olduğuna dair yorum yaparsanız sevinirim. İkinci olarakta ya bunu:

ya da bunu:

tercih edeceğim. Tercih yapmama yardımcı olursanız sevinirim. Thermaltake'te 80 plus sertifikası yok ama sitesinde +85 verimlilik diyor. Xigmatek ise hem 600W hem 12v kanalından daha verimli güç çekiyor hemde 80 plus. Bugün bu ikisinden birini alacağım farklı marka önermezseniz, sadece bu ikisinin artılarını eksilerini söylerseniz memnun olurum.

İtopya linki atmışsınız ama stokta yok. En ucuz trendyol'da 336 TL'ye gördüm. +50 watt ve fiyat farkına bakılırsa xigmatek almak daha mantıklı. Tek sıkıntısı okuduğum yorumlara göre fan biraz daha sesli çalışıyormuş.
Eğer bütcenizi artırabilirseniz bunu öneririm. Hem 700 watt hem de yarı modüler. Kablo kalabalığından da kurtulmuş olursunuz. Bugün 25 TL hediye çekimle 364 TL'ye aldım. Elime ulaşınca bilgi veririm. :D

Ben Xigmatek'i öneririm. Çünkü 80plus sana her türlü garantiyi sağlar. THERMALTAKE +85 verimlilik dese bile 80plus olmadan kesin bir güvence sunamaz.

Bende bu yüzden Xigmatek'i bir adım önde görüyordum. Ancak internette olumlu olumsuz bir ton yorum gördüm. O yüzden sorayım dedim yorumunuz için teşekkürler.
İtopya linki atmışsınız ama stokta yok. En ucuz trendyol'da 336 TL'ye gördüm. +50 watt ve fiyat farkına bakılırsa xigmatek almak daha mantıklı. Tek sıkıntısı okuduğum yorumlara göre fan biraz daha sesli çalışıyormuş.
Eğer bütcenizi artırabilirseniz bunu öneririm. Hem 700 watt hem de yarı modüler. Kablo kalabalığından da kurtulmuş olursunuz. Bugün 25 TL hediye çekimle 364 TL'ye aldım. Elime ulaşınca bilgi veririm. :D
İtopya linkini rastgele attım. :D Ses benim için problem değil açıkçası. Şuan kullandığım dandik PSU elimdr patladı. Teknoloji şans işi tabi ama bir daha elimde kalmasın istiyorum. Bu bütçede Xigmatek hoşuma gitti açıkçası. O yüzden tercihim belli gibi ama daha yorum bekliyorum. Teşekkürler yorumunuz için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı