Xioami mi Wi-Fi Repeater Bağlantı Sorunu

Yazlordu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Odam modemden uzak olduğundan dolayı sık sık kopma sorunları yaşıyordum çevrimiçi oyun oynayamıyordum bu sebepten dolayı wi-fi dağıtıcı aldım ve bugün elime ulaştı (Xioami Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı) heyecanla kurdum derken bir hız testi yapayım dedim 50 mbps olan internetimi 13 mbps
olarak alıyorum, ayrıca sinyal yakınlaştırıcı modeme yakın diyebiliriz ve odamdan da 5 diş çekiyor. Sorun ne olabilir, ne yapmalıyım ?

Benimde modemden uzak. Sana tavsiyem powerline almalısın. Bende kullanıyorum, direk gerçek hızını pingsiz bir şekilde alabiliyorsun. Bence repeateri iade etmelisin. Bende yaptım en başta o hatayı

Benimde modemden uzak. Sana tavsiyem powerline almalısın. Bende kullanıyorum, direk gerçek hızını pingsiz bir şekilde alabiliyorsun. Bence repeateri iade etmelisin. Bende yaptım en başta o hatayı
Pahalı geldi dağıtıcıdan sonra :D nasıl çalıştığını da anlamadım ama eğer dsl portu istiyorsa sadece bir tane var evde.

2'li olarak satılıyor. Biri modeme yakın prize takılıyor. Modemden bir port o cihaza. Diğer cihaz kullanmak istediğin odaya takılıyor. Ordan diğer ethernet kablosuyla PC veya nereye istiyorsan artık. Elektrik hattından interneti taşıyor. Çok güzel bir teknoloji. Modemde 1 port azmış ya :). Keşke kullanabilseydin. Ben niye kullanmamışım da acı çekmişim diyorum şimdi :)
Fiyatı evet tuzlu biraz ama değer

Geri
Yukarı