Xioami Redmi Note 8 Pro Fortnite kaldırır mı?

Xioami redmi note 8 pro fortine kaldırır mı ?

• Kaldırır

Oy: 8 80,0%
  • Kaldırmaz

Oy: 2 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    10
Bütçe
2500

bewkir

Decapat
Daha fazla  
Anket sorusu başlıkta (kaldiriyorsa birkac sorum olacak)
1.biliyorsunuz Google xioaminin yenilerinden kalti bu olay Note8 Pro için gecerli mi?
2.ve Fortnite Note 8 Pro'ya nereden indiriliyor?

Note 9S kaldırıyor Note 8 Pro da kaldırır.
Google'dan indiriliyor diye biliyorum. Epic Games Mobile gibi bir uygulaması vardı oradan indiriliyordu.
8 Pro da kalkmamıştır MIUI 12.5 ile sadece Çin'de kalkmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeniz nedir? Daha iyi cihazlar önerebiliriz.

Yani ben Note 8 Pro alirsam 30 FPS High'ta Fortnite oynayabiliyor muyum?

Hocam High da olmaz belki ama orta yüksek karışık 45 aldığımı hatırlıyorum (belki yanlış hatırlıyorda olabilirim büyük ihtimal yanlış hatırlıyorum zaten uzun zaman geçti ) internetten testlerini atayım hocam ben sizlere.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu arada fark etmedim ben sizi Note 8 Pro sahibi sanıyordum :D eğer daha almadıysanız ve anladığım kadarıyla oyun sizin için önemli Realme 7'ye bakabilirsiniz (ama Realme 7 önerirsem beni keserler) ya da POCO X3 NFC'ye de bakabilirsiniz.

Fortinetı kaldırsın yeter :D

Maks 2500

Maks 2500

Haklıysan, sözüne güveniyorsan hiçbir şey olmaz.

Hocam şaka yaptım zaten ama anlamayan birine anlatmanın hiçbir yolu yok daha geçen A21s i dünyanın en iyi telefonu sanan biriyle tartıştık.
Gm 20 Pro alın diğerleri parasını hak etmiyor diyen birileriyle tartıştık tartışmanın sonucunda yene zararlı oluyorduk :D bizden çok konu sahibi zararlı oluyordu genellikle çünkü konu dağılıyordu.

Geri
Yukarı