Xiomi Redmi 5 Plus Şebeke Sorunu

Mr. Lucky

Kilopat
Makaleler
3
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Cihazı Hepsiburada'da bulunan Sen Cep adlı mağazadan 5 ay önce ithalatçı garantili olarak aldım. Cihaz bugün itibariyle sim kart görmüyor. Başka hat taktım ve yine görmedi. Bu sorunu bu aralar yaşayan çok olmuş. Cihaza format attım ama nafile. Sim kart ve hafıza kartı kızaklı yuvasında bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Hafıza kartını okuyor. Sim kart ilk açılışta bir saniyeliğine gözükmekte sonrasın hemen acil aramalara geçiyor ve sim kartı görmüyor. Bu sorunu yaşayanınız var mı? Çözüm sunacaklara teşekkür ederim. Cihazı annem kullanıyor ve önümüz bayram olduğundan da, çoğu yer kapalı ve servisler de kapalı. Bayram öncesi bu çok büyük talihsizlik oldu açıkçası.

Yorumlardan biri bu.
1.JPG

Bu da alışverişi yapmış olduğum mağaza. Bilgi amaçlı paylaşıyorum. Alacak olanlar düşünsün diye...
2.JPG

Daha önce bu cihazla ilgili bir güncelleme sorunum ve başka sorunlarım da vardı. Onlara da buradan bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hafıza kartını okuduğu yere sim kartı takarak dene böylece orada bir problem olup olmadığını anlayabilirsin. Redmi 5 plus çift sim kartı destekler fakat ayrı bir kart yeri olmadığından ikinci sim kart yerine hafıza kartı takılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı