XML dosyası virüs olabilir mi?

avast kullanmamda kaspersky 30 gün ücretsiz veriyor zaten
Şu an tam tarama yapıyorum ne olur ne olmaz diye bu işlemde bilgesayarımda oyun oynasam veya video izlesem sorun çıkartır mı?
Düşük sistemlerde Kaspersky sistemi çok zorluyor. Ama çok güzel bir antivirüs programı. Kullanıcaksanız Orjinalini almak daha iyidir.
XML Dosyasını VirusTotal'den taratabilirsiniz.
Kaspersky'de kullanmana gerek yok Windows Defender yeterli.
Çoğu Virüs Defenderi delip geçiyor. Çok indirme yapıyorsanız kullanmaya gerek vardır.

Sistemim düşük değil VirusTotal'de kullandım onda da bir şey bulmadı ama ne olur ne olmaz tam tarama yapıyorum.

Düşük sistemlerde Kaspersky sistemi çok zorluyor. Ama çok güzel bir antivirüs programı. Kullanıcaksanız orijinalini almak daha iyidir.
XML dosyasını VirusTotal'den taratabilirsiniz.

Çoğu virüs Defender'i delip geçiyor. Çok indirme yapıyorsanız kullanmaya gerek vardır.

Ben çok indirme yapmıyorum aslında bayağı bir bilgiliyim virüsten korunma yolları olsun fakat XML dosyaları virüs içermez diye düşünüyorum zaten 1KB dosya içinde sadece Razer Synapse ile oluşturulmuş makro kodu var.

Ben çok indirme yapmıyorum aslında bayağı bir bilgiliyim virüsten korunma yolları olsun fakat XML dosyaları virüs içermez diye düşünüyorum zaten 1KB dosya içinde sadece Razer Synapse ile oluşturulmuş makro kodu var.
İçini açıp baktıysanız sorun yoksa kullanablirsiniz.

Peki adam bir şekilde XML dosyasına keylogger vs sokabilir mi veya mining yazılımı falan ve Kaspersky mining virüslerini bulabiliyor mu?

XML Dosyasına Keylogger olmuyor sanırsam. Ama XML yoluyla başka bir yolu gösterip o noktayı indirirse ve indirdiği şey keylogger veya mining yazılımı olursa onu bilemem. Siyah ekrandaki sudo olayı gibi düşünün.

XML Dosyasına Keylogger olmuyor sanırsam. Ama XML yoluyla başka bir yolu gösterip o noktayı indirirse ve indirdiği şey keylogger veya mining yazılımı olursa onu bilemem. Siyah ekrandaki sudo olayı gibi düşünün.
he o yolu biliyorum ama xml yoluyla bir şey indirtmedi

Fakat koda baktığımda bir siteye girip bir program indirmek için yazılmış olduğu gözükmüyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı