XPERİA Z3 vs NOTE 4

ARDA TEK

Hectopat
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Yukarıdaki iki telefon arasında kararsız kaldım. Telefonu daha çok müzik dinlerken, internette dolaşırken ve ara sıra oyun oynarken kullanacağım. Şarj olarak uzun süre gitmeli. İphone 6 da alabilirim ama şarj konusunda beni yarı yolda bırakacağını düşünüyorum. Ayrıca XPERİA Z3 alırsam daha ürün yeni geldi ve ilk gelen ürünlerin sorunlu olduğu söyleniyor. Biraz daha bekleyip mi karar versem? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bir de XPERİA Z3 incemesi ne zaman yapacaksınız? @Recep Baltaş @Ali Güngör

Z 3 kullanıyorum memnunum, detaylar için incelememe bakabilirsin.

Sony Xperia Z3 Kutu Açılımı ve İnceleme

İkiside güzel telefon Note 4 özellik olarak daha üstün görünüyor ama her şey o rakamlarla olmıyor. Bu işin tasarım, kullanışlılık ve kalite yönü var birde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Z3 kullanıyorum. Kesinlikle Note 4 tokatlar. Kamerası pembe çekiyor. Sony'e mail attım hayırdır pembe çekiyo dedim. Bu durum çok normal dediler. Iso ayarlarını değiştirin falan dediler. Pişmanım. Tek artısı bataryası 2 gün gidiyor. Başka da bir numarası yok. Note 4 ile kıyaslanamaz. Şuan piyasadaki en iyi telefon tartışmasız Note 4 arkadaşlar.

Note 4 tavsiye ederim. Şarjı iyi gidiyor. 2 gün zor ama 1 günü çok rahat çıkarır. Ayrıca ekranının da 2K olduğunu hatırlatmak isterim. Çok güzel bir ekranı var.

Sony Xperia serisini çok severek inceledik ve pek çok ödül verdik ancak son dönem şirket bir türlü para kazanamadığı için birbiri ardına model yağdırdı. Bu da telefonların iyi kontrolden geçirilmeden piyasaya çıkmasıyla sonuçlandı. Firmaya yakışmıyor bu durum elbette. Xperia Z1 derken Z2 3 ve şimdi 4 dedikoduları var. Abarttılar, bu kadar modelin yazılımıyla donanım testiyle başa çıkmak devleri bile zorluyor. Samsung da düştü o hataya orta segmentte ama şimdi düzeltiyor ufak ufak. Sony de düzeltmeye niyetlendi şu sıralar. İyiye gideceğini umuyorum ancak şu sıralar Sony ve yeni Nokia modeli tavsiye ederken temkinliyim. Nokia da Microsoft'a geçiş karışıklığında. Note 4'ü ise incelediğimiz için artısıyla, eksisiyle gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı