Xperia 5 II alınır mı?

luckluckii

Hectopat
USA'dan bir yakinim gelecek 2 aya. Xperia aldirmayi dusunuyorum. Sizler ne dusunuyorsunuz? 1 ay icerisinde MediaMarktan Xiaomi Redmi 9T 3000'e. Aldirmayi dusundugum telefon ise Xperia 5 II. Siz ne dusunuyorsunuz? 2015'ten beri Z3 kullanicisiyim ve yeni telefona gecme zamanim coktan gecti bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle. Telefonun kendisi sana ne kadara mal olacak o daha da önemli.

O cok onemli degil karsidaki kisi alacak. O odeyecek yani 800 dolar. Burada direkt kafadan 2000 IMEI girecek daha fazla girer mi bilmiyorum. Ben ozellik bakimindan iyi mi diye sormustum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000 liraya Türkiye'de alacağın her telefondan misli misli iyi bir telefon. Hatta daha üst telefonlardan bile iyi. Xperia Z ve Z5 Premium modellerini kullanmıştım. Piyasadan çekilmese Sony kullanmaya da devam edecektim. Ara ara Sony US sitesine girer, telefonlara bakarım. Sana maliyeti 2 bin lira olacaksa bence alınabilir. Garantisi ve servisi TR'de olur mu bilemiyorum ama olmasa bile değer bence.

2000 liraya Türkiye'de alacağın her telefondan misli misli iyi bir telefon. Hatta daha üst telefonlardan bile iyi. Xperia Z ve Z5 Premium modellerini kullanmıştım. Piyasadan çekilmese Sony kullanmaya da devam edecektim. Ara ara Sony US sitesine girer, telefonlara bakarım. Sana maliyeti 2 bin lira olacaksa bence alınabilir. Garantisi ve servisi TR'de olur mu bilemiyorum ama olmasa bile değer bence.
Piyasadan cekilmese ben de suan burada almayaca calisirdim. Seviyorum Xperia yi. Marka bagimlili benim ki. O yuzden 6 yildir ayni telefonu kullaniyorum. Sorun su ki yabancilarda da oldukca pahali. Icerigini bilmiyorum ama bu kadar pahali telefon kullanmalimiyim diye dusunuyordum. Iphone dan da pahali. Bu yuzden en ucuzunu sectim.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    182,1 KB · Görüntüleme: 51
  • 2.PNG
    2.PNG
    131,9 KB · Görüntüleme: 56
Piyasadan cekilmese ben de suan burada almayaca calisirdim. Seviyorum Xperia yi. Marka bagimlili benim ki. O yuzden 6 yildir ayni telefonu kullaniyorum. Sorun su ki yabancilarda da oldukca pahali. Icerigini bilmiyorum ama bu kadar pahali telefon kullanmalimiyim diye dusunuyordum. Iphone dan da pahali. Bu yuzden en ucuzunu sectim.
Aynen bende de marka bağımlılığı var. Bütün aksesuarlar Sony. :) Benim telefon bozulduğu için Samsung almak zorunda kaldım. Evet fiyatlar oraya göre bile iphone'dan pahalı. Senin seçtiğinden pahalı olanların da özellikleri çok çok üst yalnız. Sadece şöyle bir şey var: Ben Sony'den, Samsung'a geçtiğimde; Samsung'un daha fazla kişiselleştirmesi ve daha fazla ıvır zıvır özellikleri olduğunu gördüm. Sony çok düz bir telefonmuş demiştim hatta. Sony bu konularda geliştirme yapabildi mi yeni telefonlarında onu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı