Xperia U Firmware 6.1.1.B.1.10 Root Rehberi

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Xperia U orijinal ST25i Firmware 6.1.1.B.1.10 root yöntemi.

1. Ayarlar > Geliştirici Ayarları kısmından "USB hata ayıklama"yı devreye sokun:

2. : Flashtool yükleyin: Flashtool -- Xperia devices flashing

3. : Flashtool için sürücüleri yükleyin

3. Cihazınızı PC'ye bağlayın

4. Flashtool'u başlatın, root düğmesine basın Superuser seçin ve OK tuşuna basın:

5. İstendiğinde telefonunuzdan geri düğmesini tıklatın. 'RootME' kurtarmayı seçin!

6. Cihaz 3 kez kapanıp açılacaktır ;)

7. : Tebrikler, artık telefonunuz root edildi. İşlem bitiminde Flashtool ekranı şu şekilde olmalıdır:

Xperia U telefonumu güncelleştireceğim. Fakat güncelleştirilmiş hali güzel midir acaba diye düşünüyorum. Sizce nasıl yeni hali? Güncelleştirmezsem ne olur? Ne gibi dezavantajlarım olur? Bir de yeni güncelleştirmede ekran fotoğrafı nasıl çekiliyor? Bir arkadaşımda gördüm fakat bulamadığını söyledi. Güncelleştirmeden önce kapat tuşuna basınca seçenekler arasında çıkıyordu. Peki güncelleştirince nereden yapılıyor ? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

HighPixel

Kilopat
Yer
Marmaris / Adana / Osmaniye
Yarın yapacağım. Size sonuçları bildiririm.

- - - Güncellendi - - -

Videodaki yorumlara bakarsak Jelly Bean kurunca kamera çalışmıyormuş? Adamlar yanlış yaptığı için mi yoksa gerçekten değişmiyor mu?

- - - Güncellendi - - -

Biraz daha aradım başka modlar da var, sizce ne kurmalıyım?

- - - Güncellendi - - -

Uplayah da herkes görsün :D

- - - Güncellendi - - -

En geç haftaya bugün yapıcam zaten ondan sonra zamanım az olacak. Sizden cevap bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

HighPixel

Kilopat
Yer
Marmaris / Adana / Osmaniye
Sürücü gibi düşün. Başka sürüm kuruyorsun. Bozmuyor yani kamerayı...

Telefonda zaten 4GB alan var ek bir hafıza kartı ekleyemiyorsun, zaten tıka basa dolu şu anda. Basit bir oyunu yarım saat oynasam telefon alev topuna dönüyor, Twitter'da Facebook'da takılsam da aynı şekilde. Format atsam ısınmaya ve yavaşlamaya çare olur mu? En son güncelleme yüklü.

Yeni konular

Yukarı