Xperia U Kendi Kendine Yeniden Başlıyor

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Merhabalar, Xperia U kullanıcısıyım ve ICS güncellemesi ile telefonu leş olan insanlardan birisiyim. Telefonda stabilite denen kavram kalmadı, her şey kasıyor. Ve dün telefonu açtığımda Whatsapp ikonuna tıklamamla beraber telefon kendini kapattı. Açmaya çalıştığımda Xperia ekranında donup kendini yeniden başlatmaya devam etti.

Sürekli olarak Xperia ekranında durup kendini yeniden başlatıyor. Güvenli modda açmayı denedim, gene aynı ekranda takıldı. Bar gene yeşil renk yanıyor ama telefon gene aynı yerde takılıp yeniden başlıyor.

Şarjım dolu, şarjda takılıyken de denedim ama yine hüsran yine hüsran. Ne yapabilirim? Garantiye gönderemem çünkü garanti belgemi sakladığım yerde bulamıyorum. Muhtemelen temizlik kurbanı.

Ayrıca bknz: https://eksisozluk.com/sony-xperia-u--3272510?p=4

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar en azından numaraları kurtarayım, SIM kartta hepsi yokmuş. Bir kısmı SIM karttaymış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon direk kapandığı için yazılımın telefonu göreceğini sanmıyorum.

- - - Güncellendi - - -

Sorun şimdilik çözüldü, ablam kendi telefonunu (S3 Mini) bana verdi ve kendisine GENERAL MOBILE DISCOVERY aldı. Hikayesi geliyor.

- - - Güncellendi - - -

Bumplayayım da telefondan numaralar falan kurtarılsın.

Kapalı iken flashlayabilirsiniz çünkü dosya yüklemede sizden usb takarken ses açma tuşuna basarak yükleme moduna geçirmek isteyecek. Az bir araştıema ile kurtarmak mümkün.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı