Xperia Z Açılmıyor

hayalci023

Hectopat
Telefonu alalı 4 ay oldu ve ilk defa bir su altı çekimi yapmak istedim havuzda 3-5 dk video çektik ve ekran buğulanmaya başladı baktım kamera önü öyle olmuş. sonrasında telefon kapandı bekledim kenardaki kapakları açtım kuruttum buğulanma geçti. Telefon açıldı ve 2 dk sonra kendiliğinden kapandı. Daha da açılmadı şimdi ise kırmızı ışık sürekli yanıp sönüyor açılmıyor. Flash modu için ses kısma tuşuna basmama rağmen olmuyor ne yapmam lazım? Garantiye giderse Dahili bellekte çektiğim fotolar gidecek.

Merak etme içindekiler gitmez.

Android Data Recovery

Tenorshare Android Data Recovery dünyanın ilk Android veri kurtarma programıdır. Bu Windows-bazlı Android veri kurtarma programı özellikle kontakları, mesajları, arama geçmişini, fotoğrafları ve videoları her tür Android telefon ve tablette (Samsung, HTC One, Nexus 10 vb.) silinme, fabrika ayarlarına dönüş, ROM flaşlama, kökleme gibi durumlarda geri kurtarmaya yarar.

Program, Android 1.5′dan 4.2′ye tüm Android versiyonlarını desteklemektedir.

Özellikler:

5 dosya tipini kurtarır: Android telefonlar veya tabletlerdeki dahili belleğindeki kontakları, SMS, ve arama geçmişini ve SD kartındaki fotoğraf ve videoları;
Kontakları, mesajları, arama geçmişini .txt, .xml, .xls formatlarında ve fotoğraf, videoları orjinal formatlarında kurtarır.
Silinme, fabrika ayarlarına dönüş, ROM flaşlama, kökleme gibi durumlarında verileri kurtarır;
Samsung, HTC, LG, Motorola, ve diğer marka Android işletim sistemli telefonlarla uyumlu;
Google, Samsung, Asus, Sony vb. Android tabletlerle uyumlu;
Android 4.2 ve daha yenisi, Android 3.0 to 4.1, Android 2.3 veya daha önceki sistemlerle uyumlu;
Kurtarma öncesi ön izleme.

- - - Güncellendi - - -

Telefonu alalı 4 ay oldu ve ilk defa bir su altı çekimi yapmak istedim havuzda 3-5 dk video çektik ve ekran buğulanmaya başladı baktım kamera önü öyle olmuş. sonrasında telefon kapandı bekledim kenardaki kapakları açtım kuruttum buğulanma geçti. Telefon açıldı ve 2 dk sonra kendiliğinden kapandı. Daha da açılmadı şimdi ise kırmızı ışık sürekli yanıp sönüyor açılmıyor. Flash modu için ses kısma tuşuna basmama rağmen olmuyor ne yapmam lazım? Garantiye giderse Dahili bellekte çektiğim fotolar gidecek.

Eğer servis yeni sürüm yüklemeden sorunu çözerse verdiğim programla resimleri geri alırsın verdiğim programın fuul sürümünü bulman lazım bulamazsan ben sana veririm.

İkinci mesele telefonun hangi servis güvencesinde servisler su meselesinde su yapmaya başladı millet merak edip su testi yapıyor kimisinde sıkıntı yok bazıları dövünüyor su aldı diye bu yüzden servislerde çeşitli teknik sebepleri öne sürerek yapmak istemiyorlar işin zor ner den biliyorsun dersen aynı telefonu bende kullanıyorum konuyla alakalı çok araştırma yaptım telefonun hiç bir sıkıntısı yok tek sıkıntısı merak ve su testi bu yüzden sony garanti belgesinde su dan uzak durmayı öneriyor ALLAH yardımcın olsun sen işini hallet resimleri bir şekilde geri alınır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Anlattığınız olay birebir benim de başıma geldi 2 gün önce, garantiden nasıl bir sonuç aldınız?

Resetlemeyi dene... yazılım çökmesi sonucu olabilir. Şarj oluyor mu? benim tablet şarjda olmadı açılmadıda... resetledim düzeldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı