Xperia Z vs Galaxy S4

bandelas7331

Hectopat
Babam Rusya'dan telefon aldı. Xperia Z bana almış ama istersen bunu ben kullanayım sana S4 alayım diyor. Sizce ne yapmalıyım ( Bu arada babam ben başka telefon almasam da kendine Xperia Z alacak) bu telefonlara sahip olanlar telefonların artı ve eksilerini yazarsa çok sevinirım

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefondan ne beklediğinize bağlı olarak bu değişir :) Telefon kullanımınızı nasıl tarif edersiniz ? Telefonda beklediğiniz özellikler nelerdir ?

Xperia Z'nin alıcısı başka zaten. Şıklık, tasarım, dayanıklılık telefonu Xperia Z. S4 donanımsal açıdan üstün. S4'ü elime aldığımda bana güven vermediği için Xperia Z'den yana kullandım tercihimi :)

Xperia Z de S4'de güzel telefonlardır. Ama çok oyun oynadığın için donanımı daha iyi olan S4'ü tercih etmen faydalı olur. Xperia Z'de de rahatça oyun oynanıyor o ayrı mesele ama S4 daha ileriye dönük olur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı