Xperia Z2 özellikleri

• Cihaz Bir önceki modele nazaran daha güçlü bir işlemci ile .Snappdragon 801 ile geliyor. aslında baktığınızda Z1 ile o kadar da fark göremedim ben.
    • Ekran'a gelicek olursak live colour hd teknolojisi burada devreye giriyor, Xperia Z1 ve Z'ye oranla daha keskin daha gerçeğe yakın görüntüler sunduğunu söyleyebilirim ama öyle kocaman da bi fark yok.
    • Xperia Z2 oldukça iddialı Donanımsal özellikleriyle dikkat çekiyor arttırılmış 1GB ram ile geliyor fakat şuanda ne kadar gerekli bilemeyiz
  • Kameraya gelecek olursak aynı sensörü kullanıyordu Z1 ile zaten orada fazla bir şey katmamış sony yine 20.7 mp sensör boyutu 1/2.3

• Depolama konusunda 64GB'a kadar microSD desteği var
  • Cihaz 3 Farklı renk seçeneğiyle sunuluyor Siyah,Beyaz,Mor
    Beğendiğim özellikleri:
    +Ele alınca ben babasıyım telefonların duruşu vermesi,Cidden sony kalitesi
  • +Ekstra 1GB ram+Snappdragon'un bir sonraki sürüme geçirilmesi
  • +Kablosuz şarj kitinin satılması
  • Ekranın 0.2 inç büyümesi 423 ppi olması,renk derinliği vs renk doygunluğu arttırılması
  • Beğenmediğim Özellikleri
  • -Cihazın kamerasında normal video çekerken bile uyarı verip kapatması (arada bir oluyor)
    -Türkiyedeki fiyat'ı 2200 TL çok fazla bir rakam
    *Eğer ben kendime güzel bir akıllı telefon alayım diyorsanız bütçenize göre seçiminizi yapınız arada dağlar kadar fark yok diyebilirim Xperia Z kullancısıysanız Z2'ye geçebilirisinz,Ama Z1 kullanıyorsanız kesinlikle gereksiz. aradaki 700 tl fark çok fazla bence. ama yine de amiral gemisi kesinlikle muhteşem bir telefon tercih edebilirsiniz (y) 9/10

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı