Xperia z2 servis yok ve az çekme sorunu

volksks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce 1500tl ye sony xperia z2 telefonunu almıştım 1ay kullandıktan sonra telefonu yere düşürüp kırdım turkcellde 400 TL'ye yaptırdımtelefonu geri alınca sim kartını taktım ve pin kodunu girdim ama bildirim çubuğunda servis yok işareti vardı. En fazla 2 diş çekiyordu oda alışveriş merkezlerinde falan ama çoğunlukla servis yok diyordu ertesi gün telefonu yaptırdığım yere götürüp bunun nedenini sordum adam hatla alakalı 4.5g ye geçmen lazım dedi ama telefonum yaptırmadan önce heryerde full çekiyordu. Bende gittim 4.5g ye geçtim ama hala aynı sorun devam ediyor yaptırdığım yere götürecek ama ilk buraya sorayım dedim sizce bunun sebebi nedir? Ekranı yaparke yaparken sim kart bölgesinde parça mı unuttular ya da parçayı yeniden koymayı mı unuttular yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• _20160131_130509.JPG
    _20160131_130509.JPG
    8,7 KB · Görüntüleme: 373
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı