XPG 512 GB SX8100 uyumlu 300 TL'ye SSD kutusu tavsiyesi

Bütçe
Max. 350,00TL

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
  • XPG 512GB SX8100 PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB / 2400MB)
Yukarıdaki M.2 SSD'yi alıp bir çevirici yani SSD kutusu ile taşınabilir SSD olarak kullanmak istiyorum.

1. Harici SSD olarak kullanabilir miyim?
  2. Detaylı sormak gerekirse her hangi bir M.2 SSD'yi taşınabilir SSD olarak kullanmak mümkün mü?
  3. Şayet mümkünse ileride SSD arızalanırsa başka bir M.2 SSD takıp yine çevirici ile kullanabilir miyim?
  4. Yukarıdaki sorularımın yanıtları ✅ evet ise SSD kutu tavsiyeniz denir? (Bütçe 300 TL-350 TL.)

Bu SATA M.2'ler için. Konu sahibinde NVMe SSD var.
Hocam varsa sizden de bir kaç kutu tavsiye alabilir miyim?

Mümkün olduğunu örneklemek amaçlı paylaşmıştım sadece tavsiye için değil ama NVMe için de mümkün

Hocam bu kutuya ek olarak bir kac tane daha ürün söyleyebilir misiniz? Bu ay sonun da yada Temmuz sonunda almayı düşünüyorum. İleri ki zamanlarda da 1 TB depolama ile kullanabilirim.

Hocam varsa sizden de bir kaç kutu tavsiye alabilir miyim?

Hocam bu kutuya ek olarak bir kac tane daha ürün söyleyebilir misiniz? Bu ay sonun da yada Temmuz sonunda almayı düşünüyorum. İleri ki zamanlarda da 1 TB depolama ile kullanabilirim.
Hocam sadece istediğinizin yapılabilir olduğunu göstermek amaçlı ürünleri paylaştım M.2 harici disk kutusu kullanmaıdğım için x marka veya model iyidir gibi bir fikir beyan etmem yanlış olur. Ama bunların neredeyse hepsi Çinde batch üretilip üzerine farklı markalar basılan birbirinin aynısı ürünler. Birini diğerine tercih etmenin çok da fark yaratacağını sanmam açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı