XPG 8100 alınır mı?

Alınır ben Msi Mpg B550 Carbon Wifi anakartımda kullanıyorum ve performansından aşırı memnunum. Alalı yaklaşık 3 ay oldu şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Hocam ben test izlerken 80 derece olduğunu gördüm, ekran kartının üstündeki slota mı taktınız ve sıcaklık değerleri nedir işlem esnasında?
Anakartta tek slot var zaten, üst taraftaki. Sıcaklıklarını anlık sürekli takip etmedim ama hiç 60 derece üstünde log oluşturmadı HWMonitor ve AIDA64.

Hocam ben test izlerken 80 derece olduğunu gördüm, ekran kartının üstündeki slota mı taktınız ve sıcaklık değerleri nedir işlem esnasında?

Ekran kartını altında kullanıyorum. Bencmatk sırasında 45 falan oluyor en fazla. Ama kendi soğutma bloku değil. Anakartınki.

İzlediğim videoda 82 derece oluyordu, sanırsam ben yanlış bir test videosu izledim. Teşekkürler hepinize.
Kendi bloğu takılı mıydı testte? Daha çok görsel amaçlı olsa da sonuçta alüminyumdan ve termal pedlerle bağlı, 0.33W soğutmaya yeter yani. Ancak burada hava akışı da önemli, bir yanında referans 3090 diğer yanında NH-D15 varsa dediğin çok da imkansız değil.

Kendi bloğu takılı mıydı testte? Daha çok görsel amaçlı olsa da sonuçta alüminyumdan ve termal pedlerle bağlı, 0.33W soğutmaya yeter yani. Ancak burada hava akışı da önemli, bir yanında referans 3090 diğer yanında NH-D15 varsa dediğin çok da imkansız değil.
Termal pedi takılı olmayan bir testmiş, dikkat etmemiştim teşekkürler :D.

Geri
Yukarı