XPG Battlecruiser ARGB kontrolcü konumu

Ön panelden gelen 2 adet ARGB, 2 adet de RGB kablosu var. Bir de güç için SATA bağlantısı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Standart olarak kasaların arka kısmında bulunur. Bileşenlerin olduğu kısım değil onun arkasındaki kapakta konumlandırılır. Fanların kablosunu takip edin çoğaltıcıyı bulursunuz.

Ön panelden gelen 2 adet ARGB, 2 adet de RGB kablosu var. Bir de güç için SATA bağlantısı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yakın zamanda Cooler Master mini ARGB kontrolcüsünü alacağım. Öndeki ışık değiştirme butonu ile kullanmam mümkün mü?

Aynı isimde iki tane ürün var. Link alabilir miyim? Yalnız pek ihtimal vermiyorum, çünkü bu kontrolcüler standartlara göre üretiliyor. Bu da genelde kasa üstü aydınlatmanın Reset Switch ile kontrol edilmesi demek. Battlecruiser'da özel tuş var bunun için. Gerçi büyük ihtimalle yine Reset Switch'e aktarılabilir o ama emin değilim.

Aynı isimde iki tane ürün var. Link alabilir miyim? Yalnız pek ihtimal vermiyorum, çünkü bu kontrolcüler standartlara göre üretiliyor. Bu da genelde kasa üstü aydınlatmanın reset Switch ile kontrol edilmesi demek. Battlecruiser'da özel tuş var bunun için. Gerçi büyük ihtimalle yine reset Switch'e aktarılabilir o ama emin değilim.

Hocam sizin de rehber yaptığınız BKCW. Light ile kontrol etmesem de olur.

O değil yahu :D Kontrolcünün modelini sormuştum. Şöyle iki tane buldum da.

Gerçi CM sanırım burada Mini ve Small ile farklılık yaratmış. Mini'de Reset Switch uyumluluğu varmış ama kasadaki Reset Switch'e bağlandığı zaman basit bir çoklayıcı görevi görüyor sadece. Battlecruiser'ın kontrolcüsünün de böyle bir bağlantısı olmadığına göre ikisini bağlayamayacağınız kanaatindeyim.

O değil yahu :D kontrolcünün modelini sormuştum. Şöyle iki tane buldum da.

Gerçi CM sanırım burada mini ve small ile farklılık yaratmış. Mini'de reset Switch uyumluluğu varmış ama kasadaki reset Switch'e bağlandığı zaman basit bir çoklayıcı görevi görüyor sadece. Battlecruiser'ın kontrolcüsünün de böyle bir bağlantısı olmadığına göre ikisini bağlayamayacağınız kanaatindeyim.

Bu kontrolcünün aynısı bende de var. Cooler Master fan kitini aldığımda kontrolcü olarak bu çıkmıştı. Kasamda onun için yapılmış ufak deliklerle kasanın arka tarafına yerleştirdim. Bağlantısı da çok basit. Benim kasamda Reset Switch RGB LED'lerime bağlıydı, ben de birini fan çoğaltıcısına takıp öbürlerinin güç girişlerini Molex ile yapmıştım.

Mini ARGB hocam.

O değil yahu :D kontrolcünün modelini sormuştum. Şöyle iki tane buldum da.

Gerçi CM sanırım burada mini ve small ile farklılık yaratmış. Mini'de reset Switch uyumluluğu varmış ama kasadaki reset Switch'e bağlandığı zaman basit bir çoklayıcı görevi görüyor sadece. Battlecruiser'ın kontrolcüsünün de böyle bir bağlantısı olmadığına göre ikisini bağlayamayacağınız kanaatindeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı