XPG Core Reactor 650W cızz sesi

KaanBilgili90

Femtopat
Katılım
4 Nisan 2021
Mesajlar
20
Selamlar, bundan birkaç ay önce yazmıştım buraya PSU önerisi diye bu PSU önerilmişti şu an bugün fark ettiğim FiveM rp oynarken PSU'dan cızz diye ses geliyordu fark ettim arkadaşlara falan sordum onlar cool whine diye tahmin ettiler herhangi bir sorun çıkartır mı cool whine ise?
Bir de o ses iyice dibine kulağımı götürünce çıkıyor herhangi bir sorun olur mu? Bu sesten bir de ondan sonra birkaç kez daha baktığımda şüpheye mi düşüyorum bilmiyorum ama hani böyle saat sesi vardır ya onun gibi ama biraz daha kısık bir ses geliyor gibiydi emin değilim bundan da sorun olur mu?
Bu soruların hepsini cevaplarsanız sevinirim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Amanita

Centipat
Katılım
10 Ocak 2021
Mesajlar
2.219
Makaleler
1
Çözümler
13
Teknolojik ürün hocam ses gelmesi normal bir sorun olmaz. Takıntı yapmanıza gerek yok hele ki kulağınızı dayamadığınız sürece duyulmayan bir ses ise.
 

Ege56813

Centipat
Katılım
7 Haziran 2020
Mesajlar
773
Çözümler
3
Yer
Yatak
Kulağınızı dayamadığınız takdirde duyamıyor iseniz bir sıkıntı yoktur. Ama içinden deli gürültülü çıt çıt çıt sesleri geliyor ise ciddi sıkıntı vardır.
 

STR4NGE

Decipat
Katılım
4 Şubat 2020
Mesajlar
1.423
Çözümler
3
Yer
Tekirdağ
Günümüzde birçok PSU ve ekran kartında olan bir sıkıntı. Ses haricinde sorun yaşayan görmedim. Yalnız sesten kesin emin değilsen arka fanı durdurup tekrar bakmanı öneririm. Bazen arka fandan da ses gelebiliyor.
 
Yukarı