Elektronik XPG İnvader Beyaz 1005 TL

Hoş bir kasa ama mesh değil galiba. Nasıl bir kasa?

Alacaksanız fan eklemesi yapın. Kendimde var 3080 ile yan paneli takınca aşırı ısınıyor.(arkada orijinal iki fanı ve 280mm radyatör var ön tarafta)

Dosya Ekleri

• IMG_20220704_152402.jpg
    IMG_20220704_152402.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 91
Kendim siyahını kullanıyorum. Toz filtreleri olsun hava akışı olsun çok iyi kasadır. Ama fan eklemesi gerekiyor üst seviye donanımlar için. Ön taraf mıknatıslı ama mesh performansı sağlıyor açıkçası. Ön taraftaki kapağı çıkarınca 2 derece zor fark ediyor. Yani kasa normal haliyle havayı iyi alabiliyor içeriye.

İncelemek isteyen varsa:

Kasanın siyah modelini kullanıyorum mükemmel bir hava akışı var ama kablolamada yöntemi sıfır sinir krizi geçire bilirsiniz.

Alacaksanız fan eklemesi yapın. Kendimde var 3080 ile yan paneli takınca aşırı ısınıyor.(arkada orijinal iki fanı ve 280mm radyatör var ön tarafta)
Sıvı soğutucuyu yana takarsanız daha iyi olur hocam daha iyi soğutuyor.

Son düzenleme:
Kasanın siyah modelini kullanıyorum mükemmel bir hava akışı var ama kablolamada yöntemi sıfır sinir krizi geçire bilirsiniz.

Sıvı soğutucuyu yana takarsanız daha iyi olur hocam daha iyi oluyor.
Yana yakarsa ekran kartı maksimum 28cm uzunluğunda olmalı. Kasanın bir dezavantajı da bu.

Yana yakarsa ekran kartı maksimum 28cm uzunluğunda olmalı. Kasanın bir dezavantajı da bu.
Hocam sıvı soğutucunun aynısı bende de var ve 3fanlı ekran kartı takılı rahatlıkla sığıyor. Karta büyük bir kart.

Yana ekran kartından dolayı sığmıyor hocam 240mm olsa belki sığabilirdi.
Hayırlısı olsun hocam oraya güzel bir fan alırsanız bence yine de iyi bir soğutma sağlanır, hava akışı gerçekten çok güzel bir kasa, yaz sıcaklığında CPU ve GPU 60C üstünü görmüyor.

Son düzenleme:
Kendim kullanıyorum. 1 yıldan biraz uzun süredir sadece kendi stok fanları var. İşlemcim Ryzen 5 3600. İşlemcide de stok fan var ve oyun oynarken, Adobe uygulamalarını kullanırken hiç 70-75 dereceyi geçtiğini görmedim. Hava akışı konusunda çok rahat bir kasa.

1660575697692.png

İşaretlediğim bölüm iki tarafda da boşluk. Bu kısımlardan çok rahat hava aldığı için kasanın içi serin. Toz filtresi bulunduğu için de toz konusunda sorun yaşamıyorsunuz. Ama ben geçen sene şubat gibi 450 TL'ye almıştım. 1000TL eder mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı