XPG ınvader-bkcww kasa alınır mı?

Yeterli olacaktır. RX 5700XT R5 3600 ile bu PSU'yu kullanan arkadaşım var full yükte bile sıfır sıkıntı.
Tamam teşekkür ederim, peki zalman n5 mf kasası hakkında ne düşünüyorsunuz alınırmı sizce? Küçük olması falan çok hoşuma gitti kasa görme fırsatı da buldum ama malzeme kalitesi falan nasıldır bilmiyorum:D

Arkadaşın attığı nasıldır? Fiyatı çok işime geldi açıkçası bu yüzden o üründe ısrarcıyım:D
Benim attığım ürün, VS550'den bir üst seviye ürün. Zalman Megamax 600W atmıştım. O ürünü öneririm.
Tabii çok bir fark yok. VS550 12v kanalından 504W verebiliyor. Sisteminizi belirtin. Bende perşembe günü sipariş etmiştim bu ürünü pazartesi gelecek UPS ile.
12V kanalından 528W güç verebiliyor.

Alınır. En az 1 adet fan takviyesi yaparsanız çok daha iyi olur. PSU için bütçeniz nedir? Belki daha iyisi alınabilir.
Sisteminiz nedir? 600W almanıza gerek kalmayabilir. Sonuçta arada 100TL fark var.
Bu arada ikinize de yardımlarınız için teşekkürler.
Benim attığım ürün, VS550'den bir üst seviye ürün. Zalman Megamax 600W atmıştım. O ürünü öneririm.

12V kanalından 528W güç verebiliyor.
Peki arada 200TLlik bir fark varmı? Depolama alanım 256gb ekstradan ssd almayı düşünüyorum biriktirip de ondan dolayı 50tl bile önemli.
Güzeldir. Tercih sizin; MSI MAG Forge 100M Temperli Cam 2x RGB Fan 120mm Fan ATX Fiyatı
Kasanın sağlamlığı nasıldır?

Geri
Yukarı