XPG Invader Corsair VS550W vidaların uymaması

N0vaBetrayel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Almanya / Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. XPG Invader kasaya Corsair SPEC-05 kasadan cikardigim VS550W guc kaynagininin arkada 4 vidasini takamiyorum sorun su ki galiba kucuk geliyor PSU, 4 vida noktasi da ne yaptiysam uymadi. Bunu nasıl cozebilirim? Yanlış yaptığım bir şey mi var acaba? Ya da bu PSU ve kasa uyumsuz mu?

PSU.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. XPG Invader kasaya Corsair SPEC-05 kasadan cikardigim VS550W guc kaynagininin arkada 4 vidasini takamiyorum sorun su ki galiba kucuk geliyor PSU, 4 vida noktasi da ne yaptiysam uymadi. Bunu nasıl cozebilirim? Yanlış yaptığım bir şey mi var acaba? Ya da bu PSU ve kasa uyumsuz mu?

Eki Görüntüle 1015580

Hocam bu şekilde bir parça olması lazım küçük gelse bile vida delikleri orada olmaz.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-09_202737.png
    resim_2021-05-09_202737.png
    286,5 KB · Görüntüleme: 28
Kasa kutusunda yok mu?

Hayir kutuya baktim yok. Kasa icerisine, guc kaynagi montaj yeri dahil her yerine baktim yok. Kitapciginda Guc kaynagi Unitesi Arka Tutucu gorunuyor fakat bende yok. Eksik gonderilmis gibi.
Parcayi buldum arkadaslar tesekkurler.
HDD kızağının olduğu yere vs baktınız mı? Eğer yoksa aldığınız yerle iletişime geçin.

Hocam SSD'yi nasil montajladiniz?
Hayir kutuya baktim yok. Kasa icerisine, guc kaynagi montaj yeri dahil her yerine baktim yok. Kitapciginda Guc kaynagi Unitesi Arka Tutucu gorunuyor fakat bende yok. Eksik gonderilmis gibi.
Parcayi buldum arkadaslar tesekkurler.

Hocam SSD'yi nasil montajladiniz?
SSD'nin baglanti kismiyla kapagini kapatamiyorum. Siz kasayi kullaniyor musunuz? @06 Fil Necati

Son düzenleme:

Geri
Yukarı