XPG Invader fan konfigürasyonu nasıl olmalı?

Maximum

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, sorum başlıktaki gibi. Kasam XPG Invader. Videoyu izleyip yorumlarsanız sevinirim.

Ek olarak kendi kafamdakini şu şekilde açıklamaya çalıştım, en azından bunun yorumlanması da bir fikir verir bana.

Dosya Ekleri

• config.png
    config.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 27
Videoyu izlemedim.

Ben XPG Invader'in anakart ile paralel şekilde konumlandırılabilen soğutma bölümünün radyatöre ayrılmasını daha makul bulmuşumdur. Bu bölümdeki RGB'den kastınızı anlamadım ama kasanın farklı yerlerine yerleştirin. Arkadaki bir fan tahliye için yeterli olacaktır zaten. Kalan/diğer fanları da ön taraftan hava çekilecek şekilde konumlandırabilirsiniz.

Radyatörü anakartın yanına takmak daha iyi olur gibi. Ön hava girişi üst ve arka çıkışı için ayrılırsa tamamdır.

Radyatörü anakartın yanına takmak daha iyi olur gibi.
Maalesef ön tarafa fanlar sığmıyor o şekilde ama anakartın yanındaki kısım, anakart tablasına göre önde ve arkası boydan boya hava alacak sekilde ızgaralı. Yani arkasına bir fan daha takılabiliyor. Buradan hava alacak sekilde pull-push yapabilirim. Bu nasıl olur?

Maalesef ön tarafa fanlar sığmıyor o şekilde ama anakartın yanındaki kısım, anakart tablasına göre önde ve arkası boydan boya hava alacak sekilde ızgaralı. Yani arkasına bir fan daha takılabiliyor. Buradan hava alacak sekilde pull-push yapabilirim. Bu nasıl olur?
Radyatör fanları dışarıya üfleyecek şekilde olmalı , şu anki haliyle yetmiyorsa pull-push yapabilirsiniz ,invader üst kısma soğutma takmaya pek müsait değil diye biliyorum. Sığıyor olmalı ucu ucuna olsa bile.
1642759922299.png

Radyatör fanları dışarıya üfleyecek şekilde olmalı , şu anki haliyle yetmiyorsa pull-push yapabilirsiniz ,invader üst kısma soğutma takmaya pek müsait değil diye biliyorum. Sığıyor olmalı ucu ucuna olsa bile.
Eki Görüntüle 1276795
Pazar günü deneyip sonuçları paylaşacağım, yardımınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı