XPG Invader Metal Plakaya Grafiti yapmak

Vardem

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde XPG Invader siyah kasa var ve önündeki metal plakaya grafiti (ya da ne deniyorsa işte) yapmak istiyorum. Yapılabilir mi? Hangi aletler gerekli? Maaliyeti ne olur? Zor mu? Yardım edeceklere teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılabilir.
Alet konusunda emin olmamakla birlikte boya ve yapacağınız desen/yazının çevresini kaplayacak bir karton.
Maaliyet konusunda bir fikrim yok.
Zor mu? Kime göre neye göre. Elbette uğraştıracaktır ama değecektir.

Yapılabilir.
Alet konusunda emin olmamakla birlikte boya ve yapacağınız desen/yazının çevresini kaplayacak bir karton.
Maaliyet konusunda bir fikrim yok.
Zor mu? Kime göre neye göre. Elbette uğraştıracaktır ama değecektir.
Nasıl yapabilirim, YouTube'da bununla ilgili önereceğiniz video var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim bir graffitici olarak konusuyorum;
Kasaya graffiti yapman için gereken kalemler biraz pahalı. Molotov graffiti kalem yaz cikar mesela. Profesyonel değilsen hiç bulaşma graffiti çizmek için kasaya kasayı batirirsin. YouTube da dukstill var duk kasa graffiti yaz görürsün hatta bi site ile anlaşmalı yapıyordu kasa alırken + ücretle

Kardeşim bir graffitici olarak konusuyorum;
Kasaya graffiti yapman için gereken kalemler biraz pahalı. Molotov graffiti kalem yaz cikar mesela. Profesyonel değilsen hiç bulaşma graffiti çizmek için kasaya kasayı batirirsin. YouTube da dukstill var duk kasa graffiti yaz görürsün hatta bi site ile anlaşmalı yapıyordu kasa alırken + ücretle
Hangi kalemleri kullanmalıyım? 20 TL'ye de var 100 TL'ye de.

Yeni konular

Geri
Yukarı