XPG pylon 550W 80+ alınır mı?

Model kaliteli duruyor. Ama hakkında pek bir bilgi olmadığı için daha bilindik modellere bakın derim.
Bilindik model yok ki. Gigamax alacaktim GittiGidiyor'dan stoklari bitmis adamlarin. FSP Hydro K 500W alacaktim. Cok sesli olduguna dair tonlarca sikayet var. High Power almayida ben istemiyorum. Zalman Megamax serisinde lehimleri karariyormus. Alacagim tek model bu.

Bu modeli alınca GigaMax geliyor, merak etmeyin.

Güzele benziyor dediğiniz gibi ama inceleme bulamadım.
Emin misiniz Gigamax mi geliyor?

Son düzenleme:
Ben bayağı araştırdım XPG pylon 650W modeli sipariş ettim. Yeni olduğu için pek inceleme yok ancak 8 koruma, 120mm fdb fan, Japon kondansatör ve Bronze daha ne olsun ki.

Ben bayağı araştırdım XPG pylon 650W modeli sipariş ettim. Yeni olduğu için pek inceleme yok ancak 8 koruma, 120mm fdb fan, Japon kondansatör ve Bronze daha ne olsun ki.
Evet. Bende cok begendim fakat kronik sorunu falan var midir ondan korkuyorum. Birde Tier C olarak gozukuyor. Cogu onerdigimiz PSU'dan iyi.

Sharkoon almayacak mıydın?

Sharkroon'da kondansatör tam yazmıyordu bir forumda da Çin Mali kullanılmış olabilir yazıyordu. Bir de koruması azdı. Benim önceliğim sessizlikti ve pylon da 700RPM %70 yüke kadar. Fdp fan sayesinde gayet sesssiz olabilir diye düşündüm. O yüzden XPG pylon sipariş ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı