XPG Summoner farklı tuşlarla oyun moduna alıyor

Daha fazla  
XPG Summoner klavyemin oyun moduna alma tuşu FN+F6 fakat FN+F5 F4 F3 F2 F1 tuşları ile de oyun moduna alıyor. garanti servisiyle konuştum arıza açıklamasını çalışmıyor olarak alıp çözüm açıklamasına ise arızaya rastlanmadı olarak yazmışlar. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda benimde ilk başta aklım karıştı fakat ürün kılavuzunu inceleyince anladım.

F1 - F5 arasındaki tüm profiller oyun profili. Yani 5 farklı oyun profili oluşturabiliyoruz.
F6 tuşu ise oyun profilini kapatıp, standart kullanma profilini açıyor. Tabi bu standart profil ise 1 tane var.

1634384511570.png

Sıfırlıyorum yazılımından fakat düzelmiyor. Biliyorum profil değişikliği mevzusunu ama artık
FN+F6 tuşu da çalışmıyor ince hesaba ulaştım onlar garanti firmasına gönderdi mekanik bir sorun olmadığı için düzeltmiyorlar.

Alttaki linkten klavyenin ilk stabil firmware'ini (v0010) yükleyerek tekrardan deneyebilir misin ?
Cihaz tamamen sıfırlanmış olacak ve sorunun ortadan kalkacağını düşünüyorum.

Sanıyorum ki daha yüksek bir firmware yüklü şuanda klavyende, onlar hep sorunluymuş.
Bu ilk firmware'in kötü yanı ise arayüz uygulaması yok, tüm ayarlar klavyeden yapılıyor fakat sorunsuz çalışıyormuş.

1634500395475.png

Valla hocam düzelmemesi çok ilginç, bence donanımsal bir sorun yok ortada.
Sorunu kapsamlı bir şekilde video çekerek paylaşabilir misin ? İnceleyelim baştan.

Yeni konular

Geri
Yukarı