Xprime king kullanan var

Bütçe
1700

yunusemreozt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar XDrive'nın akıncı serisini almak için para biriktirdim ama daha sonra araştırdığımda Xprime'ın king modelinin kalitesi akıncı serisiyle aynı ve hatta geriye yatması bir 40 veya 50 cm daha fazlaydı yanlış hatırlamıyorsam.
Xprime kullanan var mı? Kararsız kaldım yardımcı olur musunuz? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende koltuk alacağım oyuncu furyası altında çok para kaptırmak istemiyorum. Hocam 3 günlük kullanım sonucunda yorumlarsanız sevinirim, hayırlı olsun.

Kanka9Kasım'da İstanbul mağazaları var oradan aldım 11gündür falan kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. xDrive mağazasına gittim ilk sonra xprıme mağazasına gittim ürün kalitesi modellere göre değişiyor ikisinde de istediğin modele göre değerlendirme yap ben king kırmızı aldım fiyatı 1200 TL bu modelin özelliklerine denk gelen modeller XDrive'da 1800 TL civarıydı. Şu anlık bir sıkıntısı yok gayet iyi. Bir 10 sene beni rahat götürür diye düşünüyorum. Ben yerli marka tercih ettiğim için değerlendirmemi bu iki yerli marka üzerinden yaptım sen diğerlerine de bakabilirsin ama bence yabancı marka alma yoksa sonra bir sıkıntı çıktığında muhatap bulamıyorsun.

Geri
Yukarı