Xrades mouse pad alınır mı?

Bütçe
100

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi akşamlar. Yıllardır kullandığım çakma Razer mouse pad artık deforme olarak sağ bileğime sürtmeye başladığı için mouse pad değiştirmeye karar verdim. Fiyat olarak uygun bir şeyler düşünüyorum. Xrades 70 X 30 cm olanı masam için tam uygun geliyor. Yorumlarda da genellikle olumlu yazılar var ve tavsiye ediliyor. Buna alternatif olarak SS QCK mini ( 98₺ ) düşündüm. Xrades'i kullananlar varsa fikir verirseniz çok sevinirim.

Düşük DPİ ve sensitivity oynayan biriyim. Bu yüzden büyük bir mouse pad almam gerekliydi. Sizin gibi SteelSeries QCK Mini arasında kaldım. Fakat düşük sensitivity`de mininin yetmeyeceğini düşündüm. Yani rekabetçi oyunlar oynuyorsanız mini yetmeyecektir. Xrades`in 80X30 RGB modelini kullanmaktayım gayet iyi. Bu fiyata daha iyisi yok zaten. QP`de ki mouse padlerin desenleri hoşuma gitmemişti. Kalite olarak da pek fark yok aralarında Xrades ile. Alabilirsiniz Xrades`i. Siyah modelini almanızı öneririm kayganlık açısından.

Bütçe varsa gözüm kapalı SteelSeries alırdım aktif olarak QcK EDGE medium kullanıyorum. Ek olarak mini almanızı önermem pişman olabilirsiniz. Medium bile bazı yerlerde bana sıkıntı çıkarıyor, minik sıkıntılardan bahsediyorum. :)

Galiba bu medium versiyon. 40 TL fark var. Eğer bütçe arttıramıyorsanız. Asla mini almamalısınız.

Bütçe varsa gözüm kapalı SteelSeries alırdım aktif olarak QCK Edge medium kullanıyorum. Ek olarak mini almanızı önermem pişman olabilirsiniz. Medium bile bazı yerlerde bana sıkıntı çıkarıyor, minik sıkıntılardan bahsediyorum. :)

Hocam öneriniz için teşekkür ederim. Şöyle bir durum var, yaklaşık 6-7 ay sonra odam için bir bilgisayar masası yaptıracağım ve o masaya uygun büyük bir mouse pad alabilirim ilerleyen zamanlarda. Bu sebeple fiyatı biraz uygun olsun istiyordum. XRades beni yaklaşık 7-8 ay iade etse yeterli olacaktır. XRades hakkında bir fikriniz / tavsiyeniz var mıdır peki ?🙂

Düşük DPI ve sensitivity oynayan biriyim. Bu yüzden büyük bir mouse pad almam gerekliydi. Sizin gibi SteelSeries QCK mini arasında kaldım. Fakat düşük sensitivity'de mininin yetmeyeceğini düşündüm. Yani rekabetçi oyunlar oynuyorsanız mini yetmeyecektir. Xrades'in 80x30 RGB modelini kullanmaktayım gayet iyi. Bu fiyata daha iyisi yok zaten. Qp'de ki mouse padlerin desenleri hoşuma gitmemişti. Kalite olarak da pek fark yok aralarında xrades ile. Alabilirsiniz Xrades'i. Siyah modelini almanızı öneririm kayganlık açısından.

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. 70 X 30 ebatları şu anki masam için tam uygun. Fiyat / performans odaklı almak istiyordum bu markanın olumlu yorumlarını görünce foruma konu açıp fikir aldıktan sonra sipariş vereyim dedim. Rekabetçi oyunlar oynuyorum fakat sensitivity ayarım pek düşük sayılmaz. Hocam Corsair modeli var siyah olarak bunu önerir misiniz? Sadelik açısından hoşuma gitti. Rengarenk olan modelleri pek beğenmedim.

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. 70 X 30 ebatları şu anki masam için tam uygun. Fiyat / performans odaklı almak istiyordum bu markanın olumlu yorumlarını görünce foruma konu açıp fikir aldıktan sonra sipariş vereyim dedim. Rekabetçi oyunlar oynuyorum fakat sensitivity ayarım pek düşük sayılmaz. Hocam Corsair modeli var siyah olarak bunu önerir misiniz? Sadelik açısından hoşuma gitti. Rengarenk olan modelleri pek beğenmedim.
O model çok hoşunuza gittiyse alabilirsiniz. Fakat ben renkli modellerden 2 tane farklı ürün denedim hepsinde 2 gün sonunda nedense kaymamazlık yapmaya başladı geri iade ettim. Firmayla iletişime geçtiğimde renkler arası kayganlık farkı olmadığını söyledi fakat şuanda siyah RGB modelini kullanıyorum öyle bir problem yaşamadım. Ya ikisinde de bana denk geldi ya da dediğim gibi baskısız model daha kaygan.

O model çok hoşunuza gittiyse alabilirsiniz. Fakat ben renkli modellerden 2 tane farklı ürün denedim hepsinde 2 gün sonunda nedense kaymamazlık yapmaya başladı iade ettim. Firmayla iletişime geçtiğimde renkler arası kayganlık farkı olmadığını söyledi fakat şu anda siyah RGB modelini kullanıyorum öyle bir problem yaşamadım. Ya ikisinde de bana denk geldi ya da dediğim gibi baskısız model daha kaygan.

Hocam seçeneklerde gördüğüm kadarıyla düz renk yok hepsi baskılı. Kaymamazlık durumu kötü olmuş, biraz tedirgin etti açıkçası. 🙂
Düzeltme: Trendyol mağazasında düz siyah renk varmış hocam, N11'de görememiştim. Fiyatı 55₺.

Hocam seçeneklerde gördüğüm kadarıyla düz renk yok hepsi baskılı. Kaymamazlık durumu kötü olmuş, biraz tedirgin etti açıkçası. 🙂
Düzeltme: Trendyol mağazasında düz siyah renk varmış hocam, N11'de görememiştim. Fiyatı 55₺.
Yani isterseniz alın bir deneyin. Beğenmezseniz siyah modelini alırsınız. Böyle mouse pad gibi ürünlerin iadeleri rahatlıkla tekrar satılabiliyor belki kirli ürünlerin hepsi bana denk gelmiştir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı