XSTAR SSD CrystalDiskMark sonuçları nasıl?

SATA1 portuna falan mı takılı? HDD ile aynı okuma/yazma hızında.

Bu yazılımla bakar mısın ne satmış görelim:

Arayüzü de görürüz.

Hocam marka modeli yazmıyor ama belki siz bir sonuç bulursunuz diye resmini attım.

Dosya Ekleri

• 20220812_105256.jpg
    20220812_105256.jpg
    248,9 KB · Görüntüleme: 27
Buluruz 😎

Buldum. Hayatımda ilk defa duyduğum bir marka: XSTAR SSD 120GB (FW: 2107XKR)

Başlık güncellendi.
  • Adam -bence- sana kullanılmış SSD satmış dostum. Ya sen gerçekten sistemi bu SSD takıldıktan sonra 127 kez başlattın ya da bu SSD daha önce başka sistemden çıkma.
  • SSD SATA 3 portuna bağlı olmasına rağmen rezalet derecede yavaş.
Kaç paraya sattı sana bunu? SSD'nin toplu alım fiyatı 10.5$. Böyle dandik bir SSD'ye 200 TL'den fazla verilmez.

Son düzenleme:
Buluruz 😎

Başlık güncellendi.

• Adam -bence- sana kullanılmış SSD satmış dostum. Ya sen gerçekten sistemi bu SSD takıldıktan sonra 127 kez başlattın ya da bu SSD daha önce başka sistemden çıkma.

Daha dün yaptırmıştım neyse ben birazdan soğuk su içerim :)

Buluruz 😎

Başlık güncellendi.
Kaç paraya sattı sana bunu? SSD'nin toplu alım fiyatı 10.5$. Böyle dandik bir SSD'ye 200 TL'den fazla verilmez.

380 TL'ye aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
380 TL ye aldım.
Kanun nazarında değilse bile benim için dolandırıcılıktır. 300 liraya alınacak çok daha düzgün bir model(güncel piyasada örnek: PNY CS900) ile bunun 3-4 katı performans elde edilirdi. Dayanıklılığı da ayrı bir soru işareti.

Tahminimce adam %100'e yakın kâr elde etmiş o SSD'den. Bedava olsa bile sisteme sokmazdım. Aparat ile USB bellek gibi kullanırdım en fazla.

Sonra soruyorlar ''Neden herkese bilgisayarcı'dan birşey aldığı zaman ''RAM'leri kontrol et''diye soruyorsun''diye...

Yeni konular

Geri
Yukarı