XXX dinliyor musunuz?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar sadece merak ediyorum.
Çoğu kişi bu adamdan nefret eder ama yine de sormak istedim.
Öldüğünde asla profil fotoğraflarımı XXX yapmadım her yerde onu konuşmadım yani kanser kitleden değilim o şekilde anlaşılmak istemem.
Dinleyecekler için https://www.youtube.com/playlist?list=PLWDqZn_NrzhvZpft5Al-w28owXeuKt_tc playlistim burada :D
Ayrıca dinleyen çıkarsa öldükten sonra mı dinlemeye başladınız yoksa önceden dinliyor muydunuz?
Ben 2017'de keşfetmiştim ama 2018'de adamakıllı dinlemeye başladım ve ölünce bayağı üzülmüştüm.

Dinlemiyorum. Yeni nesil rap ile pek alakam yoktur. Anca eminem, j. Cole falan dinlerim.

Eminem ve 2pacın yeri benim için ayrıdır.
Ama yeni nesil olarak tek dinlediğim ve hayranı olduğum şarkıcıdır.
Abartılması konusunda çok haklısınız ben öldüğünden beri bu toxic kitleden olmamaya çalıştım.

Arkadaş ortamında benimle saçma bir şekilde dinlediğim için dalga geçiliyor sormamın asıl nedeni buydu açıkçası.

İnsanın dinledikleri ile dalga geçilmesini doğru bulmuyorum ama ne yazık ki Türkçe Rap dinleyenlere karşı bir ön yargım olduğu doğrudur. Aşmaya çalışıyorum ama şu ana dek pek başarılı olamadım. Metal dinliyorum diye ben de dışlanmıştım zamanında :)

İnsanın dinledikleri ile dalga geçilmesini doğru bulmuyorum ama ne yazık ki Türkçe rap dinleyenlere karşı bir ön yargım olduğu doğrudur. Aşmaya çalışıyorum ama şu ana dek pek başarılı olamadım. Metal dinliyorum diye ben de dışlanmıştım zamanında :)

Türkçe rapte kimi dinlediklerine bağlı :D
eğer joker, Contra, Saian gibi rapçileri dinliyorsa saygı duyarım ancak şu yeni nesin çakal batuflex gibi adamları dinleyenlere ne yazık ki bende ön yargılı yaklaşıyorum.

Geri
Yukarı