Yüklü Olan Romu Silme

kederlitosbağa

Kilopat
Merhaba Arkadaşlar

Samsung Galaxy Ace 2'ye Cyanogenmod 10.2 yükledim. Uzun süredir kullanıyorum. Fakat telefonu eski haline getirmem gerekti. Yani ilk aldığımdaki jellybean sürümüne geri çevirmek istiyorum. Romu tamamen kaldırmanın bir yolu var mıdır?

Orjinal Rom normal romlar gibi yüklenmez. kdz biçiminde iner. Onu flashlamak gerekir.

Tabi her telefonda böyle mi bilmiyorum. LG marka telefonlarda böyle oluyor.

Orjinal rom indirip yükleyebilirsin

Orjinal Rom normal romlar gibi yüklenmez. kdz biçiminde iner. Onu flashlamak gerekir.

Tabi her telefonda böyle mi bilmiyorum. LG marka telefonlarda böyle oluyor.
Orijinal romu yükledim fakat başıma kötü bir şey geldi. Yükledikten sonra cihaz samsung logosunda takılı kalıyor ve sürekli başa sarıyor. Çözümü recovery moda geçip factory reset atmakmış. Ama cyanogenmod'un bug ı yüzünden recovery moda erişemiyorum siyah ekran çıkıyor. Cwm recovery'yi odin ile tekrar flashladım fakat sonuç aynı. Kısacası elim kolum bağlandı. Sizin bildiğiniz bir çözüm yolu var mı?

Orijinal romu yükledim fakat başıma kötü bir şey geldi. Yükledikten sonra cihaz samsung logosunda takılı kalıyor ve sürekli başa sarıyor. Çözümü recovery moda geçip factory reset atmakmış. Ama cyanogenmod'un bug ı yüzünden recovery moda erişemiyorum siyah ekran çıkıyor. Cwm recovery'yi odin ile tekrar flashladım fakat sonuç aynı. Kısacası elim kolum bağlandı. Sizin bildiğiniz bir çözüm yolu var mı?

Herhangi bir custom romu (xda forumdan bulabilirsin) hafıza kartına at. Telefonu recovery moddan açıp romu hafıza kartından yükle. Yüklemeden önce format at.

Odinden romu yükleyin. Eğer samsung yazısında kalırsa factory reset atın. Eğer telefondan recovery açamassanız ADB komutları ile recoveryi açın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı